Zawartość opakowania Asus Et2013ig Series

Zawartość opakowania Asus ET2013ig Series zawiera wszystko, co potrzebne jest do rozpoczęcia pracy z komputerem. Otrzymasz komputer stacjonarny, monitor, klawiaturę, mysz, zasilacz i kabel zasilający oraz instrukcję obsługi. Komputer jest wyposażony w Windows 8 i ma czterordzeniowy procesor Intel Core i3. System zawiera również szeroki zakres oprogramowania, w tym Microsoft Office i łatwą w użyciu przeglądarkę internetową. Komputer jest również kompatybilny z sieciami bezprzewodowymi, co czyni go idealnym wyborem do użytku domowego lub biurowego.

Ostatnia aktualizacja: Zawartość opakowania Asus Et2013ig Series

Zwiększ ogólną wydajność swojego komputera PC, wybierając nową dedykowaną kartę graficzną NVIDIA® GeForce® GT 730. Teraz możesz cieszyć się w swoich ulubionych aplikacjach PC nawet 10-krotnie wyższą wydajnością w porównaniu do osiągów z wykorzystaniem zintegrowanych rozwiązań graficznych. W przypadku gamingu wydajność jest nawet o 80% wyższa, a Ty możesz cieszyć się niezawodnością i stabilnością dzięki oprogramowaniu GeForce® Experience™.

Model: ASUS GeForce GT 730 2048 MB GDDR5 (GT730-2GD5-BRK)

 • Specjalny wentylator zapewnia ochronę przed cząsteczkami kurzu i zapewnia o 25% dłuższa żywotność w porównaniu z konstrukcjami referencyjnymi.
 • Specjalny stop zastosowany w komponentach zasilających sprawia, że karta działa o 15% szybciej i ma 2, 5-krotnie większą żywotność, niż modele referencyjne.
 • Karty graficzne o niskim profilu dla HTPC i komputerów multimedialnych płynnie obsługują rozdzielczość 1280 x 1024 i Blu-ray 3D. Dołączone do zestawu śledzie umożliwiają szybką instalację.
 • GPU Tweak pozwala na zmiany częstotliwość zegara, napięcia, wydajności wentylatorów i o wiele więcej poprzez intuicyjny interfejs.
 • Narzędzie GPU Tweak streaming umożliwia użytkownikom udostępnianie aktywności z ekranu w czasie rzeczywistym – tak, aby inni mogli śledzić rozgrywkę na bieżąco.

Wszystkie najpopularniejsze złącza:

 • VGA / D-SUB
 • DVI-D
 • HDMI

Karta umożliwia podłączenia 2 wyświetlaczy!

Dodatkowe śledzie nisko-profilowe umożliwiając bezproblemowe zamontowanie karty w komputerach z mniejszą niską obudową typu Desktop, SFF.

Super Alloy Power

Zwiększona wytrzymałość i lepsze chłodzenie

Specjalnie opracowany stop zwiększa wydajność, redukuje straty energii, zwiększa wytrzymałość i zapewnia niższa temperaturę pracy. Dławiki eliminują dźwięk brzęczenia przy pełnym obciążeniu, a kondensatory zapewniają żywotność rzędu 50 000 godzin - to 2, 5-krotnie więcej, niż tradycyjne kondensatory.

GPU Tweak ze Streamingiem

Natychmiast udostępniaj online

Narzędzie GPU Tweak do strumieniowania pozwala na dzielenie się na bieżąco tym, co dzieje się na ekranie, więc inni mogą na żywo obserwować rozgrywki. Do okna strumieniowania można nawet dodać przesuwający się tekst, obrazy i zdjęcia z kamery internetowej.

Intuicyjne podkręcanie grafiki w czasie rzeczywistym

 • Wyświetla szczegółowe informacje i bieżący stan karty w GPU-Z
 • Dodatek monitorujący w czasie rzeczywistym podaje szczegółowe dane o wielu parametrach
 • Automatycznie sprawdza i aktualizuje wersje sterowników i BIOS-u

Rdzeń GPU: NVIDIA GeForce GT 730

Standard szyny: PCI Express 2. 0

Pamięć wideo: GDDR5 2GB

Taktowanie zegara: 902 MHz

CUDA Core: 384

Taktowanie pamięci: 5010 MHz

Interfejs pamięci: 64-bit

Rozdzielczość: Maks. rozdzielczość DVI: 2560x1600

Interfejsy:

 • Wyjście D-Sub: Tak x 1
 • Wyjście DVI: Tak x 1 (DVI-D)
 • Wyjście HDMI: Tak x 1
 • Wsparcie HDCP: Tak

Oprogramowanie: ASUS GPU Tweak i sterowniki

Wymiary: 15 x 6. 9 x2. 64 cm

Zawartość opakowania:

 • ASUS GeForce GT 730 2048 MB GDDR5
 • Dwa śledzie nisko-profilowe
 • CD ze sterownikami i instrukcją
 • Skrócona instrukcja

Przy zakupie laptopa, każdy oparty na własnych priorytetach: Wydajność, projekt, rozmiar ekranu, jakość wykonania, żadnych problemów w pracy i, oczywiście, cena. Każda klasa urządzeń, czy to biznesowych lub serię opcji budżetu, istnieją zarówno plusy i minusy.

Bohaterem tego przeglądu – laptop ASUS K52D, parametry techniczne, z których będziemy rozważać szczegółowo w artykule. Urządzenie to seria multimedialne i laptopy tanich. Spróbujmy określić wszystkie zalety z wad, w oparciu o informacje zwrotne od zwykłych użytkowników, a biorąc pod uwagę opinie ekspertów. Devaysa średnia cena w Rosji jest około 25 000 rubli.

Laptop ASUS K52D: Dane techniczne

Model linia K52 ma wiele modyfikacji z różnymi nadzieniami. Wykorzystują nowoczesne procesory AMD lub Intel znanych marek: od niskiej do wysokiej mocy częstotliwości jednordzeniowych czterordzeniowych modeli.

Uwzględnić w przeglądzie i przetestować modyfikacji jest wyposażony w dwurdzeniowy procesor AMD Turion II X2 – P520, zbudowany na rdzeniu Champlain. Płyta posiada wbudowany kontroler DDR3 C dwóch megabajtów pamięci podręcznej w drugim poziomie ze wsparciem dla wszystkich nowoczesnych zestawów instrukcji. Maksymalna częstotliwość zegara modelu – 2300 MHz 128 kilobajtów pamięci podręcznej w pierwszym poziomie. com/images/39/a8/39a82fff7dcd0ec1. jpg" title="laptop asus k52d"/>

ASUS K52D wyposażony w cztery gigabajty pamięci RAM od firmy A-Data – dwa gigabajty każdy listwy. RAM działa w trybie dwukanałowym przy maksymalnej częstotliwości 1066 MHz.

Wypełnienie graficzne wykonane w kartę graficzną z powierzchni ATI Radeon HD 5470. Ten wariant modelu odnosi się do serii kart graficznych w budżecie, więc spodziewać dobrego FPS w grach już nie ma sensu. Karta posiada na swoim pokładzie 1024 MB pamięci GDDR3 bez wsparcia technologii ATI HyperMemory.

Ale nawet mimo pewnych słabości rdzeniem graficznym, to jest lepsze od zbudowanych odpowiedników w niektórych momentach. Plus, podczas ciężkich ładunków karta nie wpływa na maksymalną prędkość wentylatora i devaysa temperaturę w ogóle, który jest bardzo ważny szczegół podczas korzystania z kart zewnętrznych.

Zawartość opakowania

ASUS K52D jest w standardowym opakowaniu i łatwo rozpoznawalnej marki z naklejkami od daty produkcji, numer seryjny i konkretnych znaków. Wewnątrz znajduje się instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, płyta CD ze sterownikami, zasilacz i samego urządzenia rzeczywistego. com/images/04/c8/04c8064f7dd20ec2. jpg" title="asus cechy k52d"/>

Wymiary laptopa się 390h260h36 mm i waga 2690 g. Zespół napędowy (130h55h30 mm) dodaje się do całkowitych wartości 470 więcej gramów.

Podobnie jak wiele innych podobnych modeli „urządzenie Asus K52D przychodzi bez preinstalowanego systemu operacyjnego” Vindous „i jest wyposażony w bezpłatny DOS. Dlatego zalecamy opinie przed zakupem dysku laptopa Zdjęcie z niezbędnym oprogramowaniem. Firma wprowadziła praktykę po licznych skarg użytkowników, narzekających ostatecznej kwoty, która obejmuje instalację i kod licencji został zainstalowany w systemie operacyjnym. Istotnym plusem dla przeciętnego użytkownika zupełnie oczywiste – może wybrać dowolny system operacyjny, nie przepłacania za już zainstalowany w sklepie.

Wygląd i jakość wykonania

Test laptopa ASUS K52D jest wykonana z bardzo wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Wszelkie wkładki metalowe, które stały się popularne w serii biznesowej, nie. Pokrywa zewnętrzna pokrywa składa się z lakierowanej i piękny brązowy wzór w postaci rombów. com/images/b6/e8/b6e8da5f7dd70ec3. jpg" title="asus specyfikacje k52d"/>

Użytkownicy pozostawiając opinii na temat urządzenia, nie zawsze zadowolony z takiej powierzchni: jest łatwy do odcisków palców, to szybko się brudzi i podrapał go nie potrzeba wiele.

Plastik na pokrywie wyświetlacza jest dość gruba i wcisnąć go aż do rozwodu na ekranie jest niezwykle trudne. Wewnętrzna część laptopa składa się głównie z materiału tłoczonego jasnobrązowego cienia w stylu mat, który eliminuje opisane powyżej problemy, co najmniej po stronie wewnętrznej devaysa ASUS K52D.

Charakterystyka klawiatury i touchpada są podobne do tych modeli budżetowych z „Asus”. Laptop nie posiada dodatkowy blok klawisz funkcyjny i wszystkie zwykłe czynności wykonywane są z kombinacji Fn + F1-F12. Poza tym na płycie wtórnym posiada przyciski, które umożliwiają sterowanie funkcjami dodatkowymi (Fn + prawy Enter = kalkulator i m. P. ).

pokaz

Dno laptop ma kilka niskiej mocy diody LED pokazujące devaysa Stan: praca dysku twardego, baterii, tryb pracy, vayfay, Caps Lock i Scroll Lock. Przycisk ON / OFF znajduje się w górnej prawej części powierzchni roboczej. W lewej części jest dioda, prawo – najbardziej przycisk. Niebieska dioda nie uderza w oczy, nawet w ciemności. com/images/8b/88/8b88f3ef7ddc0ec4. jpg" title="laptop asus k52d charakterystyka"/>

Powierzchnia robocza devaysa prawie wolne od naklejek marek i producentów, lecz logo AMD wciąż obecny.

ergonomia

Wyświetlacz panoramiczny model testowany rozmiar 15, 6 cala opiera się na dwóch plastikowych zawiasów, które choć wyglądają rzetelne, ale sprzężenie zwrotne użytkownik jest czasami pojawiają się skargi na pęknięcia i inne uszkodzenia po jednym lub dwóch latach eksploatacji. Po otwarciu pokrywy laptopa trzeba trzymać rękę, inaczej wyrzuca z powrotem.

Maksymalny poziom wynalazku sekcja wyświetlacza wynosi 135 stopni. Dla niektórych, kwota ta jest zbyt mała, więc miłośnicy pracować w nietypowych pozycjach trzeba mieć to na uwadze. com/images/cc/28/cc28893f7de10ec5. jpg" title="laptop asus specyfikacje k52d"/>

ramki wyświetlacz wykonany w błyszczącym formacie, szybko pokryte otarciami i mikro-zarysowania, o czym świadczą opinie. Ekran staje się drugie lustro i kurz, który służy jako magnes, konieczne jest, aby pozbyć się prawie codziennie.

W górnej części ramy jest zwykle wskaźnik operacji Kamera i rozdzielczości 0, 3 megapikseli. Oczywiście, jakość fotografowania takiego urządzenia nie zabłysnąć i pokazać coś odróżniającego nie może.

ASUS K52D Podstawa wykonana z tworzywa sztucznego surowca czarny. Wsparcie dla pracy są cztery gumowe nóżki znajdujące się na rogach laptopa. Pod jednym pokrywy są wszystkie podstawowe aspekty notebooka, a przy okazji, nigdy nie zwisa i skrzypi podczas korzystania z urządzenia. Model K52D, dostęp do dysku twardego i pamięci RAM za darmo bez żadnych plomb gwarancyjnych – zmienić dysk twardy wraz z pamięcią, jak i kiedy chcesz. Wielu użytkowników ma do powiedzenia na ten temat postawa marki jest bardzo pochlebne.

Całkowity poziom jakości modelu montaż jest wystarczająco wysoka. Wszelkie luzy są postrzegane nie były wszystkie szczegóły pasują do siebie dość mocno, a urządzenie nie wyróżnia się skrzypienie czy trzaski podczas pracy.

Notebook ASUS K52D: charakterystyka urządzeń wejściowych

Klawiatury badane standardowe typy modelowe (wyspa stylu), zapobiegając zatykaniu i przedostania się wilgoci do wnętrza urządzenia. Zablokować się na całej długości, z dodatkową funkcją cyfrowej. Klawisze są znormalizowane do wielkości 15×15 mm o średnim prasowania udaru. Górny rząd różni zmniejszonej i zajmuje jedynie 11 mm szerokości.

Ogólnie rzecz biorąc, położenie klawiszy wraz z oczywiście można nazwać wygodne, a jedyną rzeczą, zauważył w opinii klientów jako minus modelu – to błyszczący plastik między przyciskami, odciski palców i kurz z powodzeniem zbiorowego.

Materiał touchpad jest podobny do innych modeli palmreste i dotykowe czuć wsady. Przestrzeń robocza manipulatora jest 75h45 mm, co jest o wiele za tandemie z ekranem 15, 6 cala. Praca z touchpad jest wygodny, a kursor przesuwa się płynnie, bez szarpnięć. Przed przypadkowym kontaktem podczas pracy z obsługi klawiatury oszczędza systemu Palm-Prof, co jest bardzo wygodne.

porty

interfejsy, różnorodność modeli nie świeci, ale wystarczy na laptopie budżetu. com/images/f1/48/f148a08f7de60ec6. jpg" title="jak uruchomić laptopa bez karty graficznej asus k52d"/>

Złącza i komunikacja:

 • mic;
 • słuchawki;
 • D-Sub;
 • Wejścia USB 2. 0 – 3 szt. ;
 • złącze RJ45 do Internetu;
 • Port HDMI;
 • Typ czytnika kart SD / MMC / MS;
 • Ładowarka do gniazda.

Z przodu notebooka jest odbiornik podczerwieni, a odtwarzacz DVD znajduje się po lewej stronie urządzenia.

ASUS K52D ekran po włączeniu czarny, a po uzyskaniu jego zwykły błyszczący wygląd. Twierdził – wyświetlacz o przekątnej 15. 6 cali, choć program „Everest” pokazuje maksymalnie 15, 3 cala. Rozdzielczość ekranu operacyjny – 1366×768 Px z proporcji 16: 9. Na wyświetlaczu wielkości rozdzielczości nie jest mało, więc elementy na pulpicie są nieco przesadzone, ale problem jest rozwiązany poprzez zmniejszenie ikon Settings „Vindous”.

Dzięki jego możliwości wyświetlaczy „Asus” na stoiskach testowych może czasami dać się złych numerów. Ludzie często skarżą się, że ASUS K52D nie obraca się na ekranie podczas procesu uruchamiania. W większości przypadków wystarczy wyjąć akumulator na kilka minut, a po uruchomieniu wyświetlacz ponownie pracować. Jeśli nie, należy skontaktować się z centrum serwisowym.

Wielu użytkowników pytanie, czy i jak uruchomić laptopa ASUS K52D bez karty graficznej w przypadku uszkodzenia lub awarii urządzenia. Uruchomić bez karty z jednym tylko dyskretnego układu wideo nie jest zalecane, to najlepiej skontaktować się z ekspertami w centrum serwisowym, w przeciwnym razie grozi palenie komponentów płyty głównej.

Reasumując

modelu K52D jest idealny do codziennych zadań, zwłaszcza, że linia ma ogromny wybór modyfikacji, gdzie każdy może wybrać dla siebie najlepsze rozwiązanie. Nowoczesne gry uruchamiane na tym notebooku, ale ustawienia graficzne kreskowe muszą być zredukowane do minimum.

Wydatki na ASUS K52D 20-25 tysięcy rubli, masz doskonałą jakością wykonania, dużą wartość „cena / wydajność” oraz dwuletnią gwarancję od producenta.

Business

Gaming

SKLEP

Wsparcie

Utwórz konto ASUS, aby zarejestrować produkt i uzyskać jeszcze lepsze wsparcie.

ASUS Zenbook Pro 14 Duo OLED

Dwa ekrany, wiele możliwości

Kup teraz Dowiedz się więce

SERIA ASUS Z790

Panuj nad wszystkim

AI Overclocking / AI Cooling II / Solidny układ zasilania

Dowiedz się więcej

KUP TERAZ

ASUS Zenbook 14 OLED

Moc i elegancja w nowym wydaniu

Pierwszy na świecie WiFi 6E

Router WiFi nowej generacji obsługujący kanał 6Ghz

Laptopy ASUS OLED

Poczuj głębię kolorów

ASUS Zenbook 17 Fold OLED

Odkryj to, co niesamowite

Dowiedz się więcej i kup

 • Dla domu
 • Do pracy
 • Dla twórców
 • Dla uczniów
 • Do gier
 • Monitory
 • Projektory
 • Komputery All-in-One
 • Komputery typu tower
 • Gamingowe komputery stacjonarne
 • Mini PC
 • Płyta główna
 • Karty graficzne
 • Obudowa gamingowa
 • Zasilacze
 • Karty dźwiękowe
 • Napędy optyczne
 • Przechowywanie danych
 • WiFi 6
 • Routery WiFi
 • System Wi-Fi dla całego domu
 • Przełączniki sieciowe
 • Klawiatury
 • Myszy i podkładki pod mysz
 • Zestawy słuchawkowe i audio
 • Odzież, torby i wyposażenie
 • Etui i obudowy
 • Adaptery i ładowarki
 • Stacje dokujące dla kart graficznych
 • Power Banki
 • Kontrolery
Poland / Polski

©ASUSTeK Computer Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zasady korzystania ze stronyPolityka prywatności

Zawartość opakowania Asus Et2013ig Series

Bezpośredni link do pobrania Zawartość opakowania Asus Et2013ig Series

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Zawartość opakowania Asus Et2013ig Series