Ustawienie Beko Dfn29432x

Ustawienie Beko Dfn29432x to zaawansowana funkcja dostępna w niektórych modelach lodówki Beko. Umożliwia ustawienie temperatury wewnątrz lodówki na poziomie do 3 °C, a także automatyczne włączenie i wyłączenie funkcji No Frost. To ustawienie pozwala na lepsze utrzymanie lodówki w optymalnej temperaturze i zapobiega tworzeniu się szronu. Ustawienie Beko Dfn29432x jest łatwe w obsłudze i może być ustawione za pomocą kilku prostych kroków.

Ostatnia aktualizacja: Ustawienie Beko Dfn29432x

Program Quick&Shine

Pełny cykl zmywania w zaledwie w 58 minut

Unikalny program zmywarek Beko. Jest to najszybszy (trwa zaledwie 58 minut) pełny program w klasie energetycznej A, który idealnie nadaje się do codziennego zmywania.

Fast+

Nawet 3-krotnie szybsze zmywanie

Nie pozwól, aby trudne mycie blach z piekarnika powstrzymywało Cię przed gotowaniem i pieczeniem. Dzięki miejscu na 3 blachy i programowi czyszczenia blach pod wysokim ciśnieniem funkcja TrayWash™ wyręczy Cię w tym ciężkim zadaniu.

Dno ze stali nierdzewnej

Bardziej trwała zmywarka

Wybierając zmywarkę zwróć uwagę na to czy posiada ona dno ze stali nierdzewnej tak jak ten model. W przeciwieństwie do zmywarki z plastikowym dnem, stal nierdzewna gwarantuje znacznie większą trwałość i wyższy poziom higieny we wnętrzu urządzenia. Zmywarka Beko daje pewność, że nieprzyjemne zapachy nie zagoszczą we wnętrzu Twojego urządzenia, a jakość wykonania pozwoli cieszyć się nią przez wiele lat.

System Water Safe

Ochrona przed wyciekiem wody i zalaniem pomieszczenia

System Water Safe to ochrona przez wyciekiem wody i zalaniem pomieszczania. W razie wycieku wody dopływ wody do zmywarki odcinany jest automatycznie.

Wybierz idealne urządzenie

Kuchnia

Stworzenie wymarzonej kuchni zwykle wymaga wysiłku. Ale dzięki Beko możesz z łatwością zaprojektować kuchnię swoich marzeń i spędzić czas z bliskimi, oferując produkty, które wspierają Cię w ochronie zdrowia i środowiska.

Utrzymywanie świeżości żywności w lodówce Beko

Pranie

Masz dość zajmowania się praniem? Beko wspiera ochronę zdrowia i środowiska, zapewniając jednocześnie wydajność potrzebną do zaspokojenia wszystkich potrzeb związanych z praniem dzięki innowacyjnym i praktycznym technologiom.

Ciesz się doskonałymi rezultatami prania za każdym razem

Zabudowa

Produkty do zabudowy Beko czerpią inspirację z natury i łączą harmonijny design z wydajnością, aby pomóc Tobie i naszej planecie żyć zdrowiej

Pełnowymiarowe zmywarki zapewniające łatwe zmywanie

Powietrze i sprzątanie

Szukasz innowacyjnych rozwiązań dla swojego domu? Beko pomaga we wszystkich codziennych pracach dzięki łatwym w użyciu, wydajnym i przyjaznym dla środowiska produktom

Wielofunkcyjne odkurzacze posprzątają każdy zakamarek domu

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

amciek80 17 Jun 2020 23:33 3561

 • #1Level 11  

  #1

  Witam,
  Zmywarka po zamknięciu drzwi raz startowała, raz nie. Pomagało otworzenie i ponowne zamknięcie drzwi. W końcu doszło do sytuacji, że w ogóle nie chciała wystartować. Oszukanie zamknięcia w postaci śrubokręta (otwarte drzwiczki i ręcznie sprawdzałem czy chodzi zamek) powodowały, że zmywarka zaczynała cykl mycia.

  Podejrzenie na mikrostyk w zamku - rozkręciłem wszystko, mikrostyk sprawny (sprawdzony miernikiem). Kupiłem nowy zamek (plastik z tym mechanizmem ruchomym i sprężyną) - efekt ten sam - po zamknięciu drzwi nie rozpoczyna mycia. Przy otwartych drzwiach, włożenie śrubokręta w zamek powoduje zadziałanie. Rozebrałem jeszcze raz wszystko, sprawdziłem mikrostyk - działa poprawnie, zamek (ten nowy) niby zamyka, ten szary diwajs dotyka do mikrostyka, ale zmywarka nie działa - obserwowałem to przez szczelinę z boku drzwi.

  Wyjąłem mikrostyk i zastąpiłem go zworką - działa przy otwartych drzwiach, ale jak zamykam drzwi to przestaje działać. Zworka w postaci kawałka drutu więc nie ma opcji, żeby się wysunął. Jak otwieram drzwi ze zworką działa, jak zaczynam zamykać - przy pewnym kącie przestaje działać. OCB? Czy ten model ma jakieć dodatkowe zabezpieczenie w drzwiach?

 • #2LokerLevel 39  #2

  Do sprawdzenia wiązka przewodów idąca do drzwi - pewnie któryś przewód uszkodzony i kontaktuje tylko w określonej pozycji drzwi.

 • #3#3

  Wiązkę już przejrzałem nie widać uszkodzeń.

 • #4#4

  To że nie widać, nic nie znaczy... Próbowałeś poruszać przy otwartych drzwiach?

  Spotkałem się w jednej zmywarce z akcelerometrem wykrywającym położenie (kąt) drzwi, ale to się raczej nie psuje...

 • #5#5

  Loker wrote:

  To że nie widać, nic nie znaczy... Próbowałeś poruszać przy otwartych drzwiach?

  Ruszanie kablami przy otwartych drzwiczkach nic nie daje - nie działa, jak otwieram drzwiczki to zaczyna działać, jak zamykam przestaje. Jeśli kabel jest uszkodzony to pewnie na tym zgięciu, ale tam kable są schowane w jakiś plastik - jak się do tego dobrać?

 • #7Krzys55Level 26  #7

  nomudrek wrote:

  Został zastosowany zły lub uszkodzony mikro przełącznik ponieważ wszystkie jakie sprawdziłem w zmywarkach Beko posiadają 3 końcówki

  To akurat nie ma znaczenia, ważne aby był odpowiedni rodzaj styku. W tym przypadku NO.

 • #8#8

  nomudrek wrote:

  Został zastosowany zły lub uszkodzony mikro przełącznik

  Taki był od początku i działał. Ten 3 nóżkowy ma po prostu dodatkowy styk, który u mnie nie jest potrzebny bo nawet nie ma kabla żeby go podłączyć.
  Coraz bardziej skłaniam się ku sugestii kolegi, że wiązka jest gdzieś przetarta - ale nie mogę się do niej dobrać.
  Mam pomysł, żeby po prostu wymienić te dwa szare kabelki i podłączyć bezpośrednio tam gdzie idą - tylko gdzie one mogą iść? Wchodzą na pewno w plastik i później nie mogę dojrzeć gdzie idą. Pewnie bez rozebrania całej zmywarki nie dojdę do tego .

 • #9#9

  Jeszcze jedno pytanie - przy otwartych drzwiach, gdy "ręcznie" klikniesz styk drzwi i zmywarka się uruchamia, to wyświetlacz gaśnie?

 • #10mrice

  Moderator of Home appliances  #10

  amciek80 wrote:

  Coraz bardziej sklaniam sie ku sugestii kolegi, ze wiazka jest gdzies przetarta - ale nie moge sie do niej dobrac.

  Bo na 99, 5% tak właśnie będzie, to klasyka gatunku dla tej konstrukcji. Musisz jeszcze trochę porozbierać, aby uwolnić wiązkę spod blach, wtedy sobie ten plastik będziesz mógł przesunąć i sprawdzić wiązkę. O łataniu wiązki pod drzwiamy w Beko Czy Amica na tym forum już morze postów napisano.

  Nie pomagam na PW, porady tylko na forum.

 • #11#11

  Loker wrote:

  przy otwartych drzwiach, gdy "ręcznie" klikniesz styk drzwi i zmywarka się uruchamia, to wyświetlacz gaśnie?

  Przy otwartych drzwiach jak wcisnę mikrostyk to gaśnie światełko i rusza pompa wysysająca wodę. Wyświetlacz nie gaśnie, (ale on podczas pracy zawsze świeci), jeśli zamykam drzwiczki przy wciśniętym mikrostyku gdy zmywarka pracuje to przy pewnym kącie nagle zapala się światło i pompa staje. Zatem jak dla mnie przerywa się obwód zamknięcia drzwi.
  Poprawiłem TONI_2003

  Dodano po 4 [minuty]:

  mrice wrote:
  amciek80 wrote:

  Coraz bardziej sklaniam sie ku sugestii kolegi, ze wiazka jest gdzies przetarta - ale nie moge sie do niej dobrac.

  O łataniu wiązki pod drzwiamy w Beko Czy Amica na tym forum już morze postów napisano.

  Zaraz poszukam i poczytam ale z Twojego doswiadczenia czy łatanie kabli poprzez wycięcie fragmentów kabli i zastąpienie ich nowymi poprzez polutowanie + termokurcz to właściwa metoda postępowania? Mam zamiar wyciąć i wymienić wszystkie na tym zgięciu gdzie drzwiczki się otwierają.
  Nowa wiązka do Beko w North to ~200zl:/ więc wolałbym chyba kupić nową zmywarkę za 1k i nie patrzeć więcej na logo Beko.

 • #12#12

  amciek80 wrote:

  z Twojego doswiadczenia czy łatanie kabli poprzez wyciecie fragmentów kabli i zastąpienie ich nowymi poprzez polutowanie + termokurcz to własciwa metoda postępowania?

  Całkiem dobra, ale rzecz w tym, by nie działać na ślepo i nie pruć wszystkiego jak leci. Skuteczna naprawa musi być podparta wcześniejszą dobrą diagnostyką. Rozbierz blachy, uwolnij wiązkę, przesuń ten bagdziewny plastik i obadaj wiązki.

  amciek80 wrote:

  Nowa wiazka do Beko na north to ~200zl:/ wiec wolałbym chyba kupic nowa zmywarke za 1k i nie patrzec wiecej na logo Beko.

  Sądzisz, że z inną marką będzie lepiej? Każda marka ma swoje plusy i minusy, nie ma sprzętu idealnego. Beko ma tą zaletę, że ma tanie części.

 • #13#13

  Witam,Przyczyna okazał się przegięty przewód. Odkręciłem blachy, odgiąłem plastik w którym idą przewody na przegięciu drzwi i moim oczom od razu ukazał się przełamany przewód - charakterystyczna biała linii na izolacji. Lekkie pociągnięcie spowodowało rozerwanie miedzi, połatanie i zmywarka działa.Przy rozkręcaniu drzwiczek przypomniałem sobie, że mam diodę sygnalizującą stan pracy zmywarki, ale jakiś czas temu przestała świecić na podłoge. Na oko to zwykła dioda, więc koszt 22 zł to imvho lekka przesada. Czy wiecie jakie tam napięcie się pojawia na tej diodzie? Mam plan kupić zwykłą za 10 gr i wsadzić odpowiedni rezystor, póki jeszcze mam to wszystko rozbebeszone.Dzięki wszystkim za pomoc i porady.
  Edytowałem. Proszę dbać o pisownię. [T. M. ]

 • #14#14

  Sprawdź przewody tej diody, taki klimat Arcelików, dioda sama z siebie zwyczajowo nie pada. Swoją drogą 22zł to dobra cena jak na część oryginalną. Samsung by pewnie krzyczał za coś takiego 220zł

 • #15konzedLevel 10  #15

  Potwierdzam moja DIN 29010 miała to samo przecięty niebieski kabelek w wiązce lewej, widoczny dopiero po wysunięciu kilkunastu centymetrów przewodu

Ustawienie Beko Dfn29432x

Bezpośredni link do pobrania Ustawienie Beko Dfn29432x

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Ustawienie Beko Dfn29432x