Szybkie porady Asus C2221he Series

Asustek C2221he to seria wydajnych komputerów przeznaczonych dla domu i pracy. Komputery te są idealne dla użytkowników, którzy wymagają wyższej wydajności oraz wyższej jakości wykonania. Komputery te oferują szybkie i zaawansowane technologie, które zapewniają wyższą wydajność. Systemy oferują szeroki wybór procesorów Intel i AMD, pamięci RAM, kart graficznych i dysków twardych. Te komputery są wyposażone w porty USB 3.0, które oferują szybszy transfer danych, co sprawia, że są one idealne do pracy z dużymi plikami i multimediami. Komputery z serii Asus C2221he mają wiele zalet, w tym wytrzymałą obudowę, która zapewnia maksymalną trwałość oraz szybkie przetwarzanie danych. Są one idealnym rozwiązaniem dla osób, które wymagają wyższej wydajności i wyższej jakości wykonania.

Ostatnia aktualizacja: Szybkie porady Asus C2221he Series

 • ASUS ROG GL552VW
 • >
 •  Porady i często zadawane pytania

ASUS ROG GL552VW - Porady i często zadawane pytania

Porady i często zadawane

pytania

96

Podręcznik elektroniczny do notebooka

Telefony z serii Galaxy S22 można ładować nie tylko przewodowo, ale również bezprzewodowo. Przeczytaj poniższy poradnik, aby poznać różne opcje szybkiego ładowania oraz dowiedzieć się, jak posługiwać się funkcją bezprzewodowego udostępniania zasilania.

Zanim wypróbujesz poniższe porady, upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze wersje oprogramowania i aplikacji w swoim urządzeniu. Aby zaktualizować oprogramowanie swojego urządzenia mobilnego, wykonaj następujące czynności:

Krok 1. Wybierz kolejno Ustawienia > Aktualizacja oprogramowania.

Krok 2. Wybierz opcję Pobierz i zainstaluj.

Krok 3. Wykonuj instrukcje wyświetlane na ekranie.

Ładuj swój telefon za pomocą funkcji szybkiego i superszybkiego ładowania przewodowego lub szybkiego ładowania bezprzewodowego

Telefony z serii Galaxy S22 obsługują Szybkie ładowanie i Szybkie ładow. bezprzew, które doskonale się sprawdzają, gdy użytkownik musi jak najszybciej podładować swoje urządzenie. Kiedy zostanie podłączona szybka ładowarka Samsung, za trzema pierwszymi razami na ekranie pojawia się wyskakujące okienko z propozycją włączenia Szybkie ładowanie. Superszybkie ładowanie jest dostępne tylko w wybranych telefonach oraz wymaga zatwierdzonej przez Samsung ładowarki o mocy 25 W lub 45 W.

 • Szybkie ładowanie: aby skorzystać z funkcji szybkiego ładowania, należy użyć ładowarki obsługującej Adaptacyjne szybkie ładowanie. Na ładowarce powinny znajdować się napis „Adaptive Fast Charging” (Adaptacyjne szybkie ładowanie) i ikona ładowania.
 • Szybkie ładow. bezprzew: aby skorzystać z tej funkcji, użyj ładowarki i komponentów obsługujących szybkie ładowanie bezprzewodowe.
 • Superszybkie ładowanie: aby skorzystać z funkcji superszybkiego ładowania, użyj ładowarki USB PD (Power Delivery) obsługującej superszybkie ładowanie. Na ładowarce powinny znajdować się napis „Super Fast Charging” (Adaptacyjne superszybkie ładowanie) i ikona ładowania.
 • Szybka ładowarka bezprzewodowa

  Uwaga:

 • Ta funkcja może być niedostępna w przypadku ładowarek niezatwierdzonych przez Samsung.
 • Urządzenie ładuje się szybciej, gdy jest wyłączone lub ma wyłączony ekran.
 • Nie można korzystać z funkcji ładowania szybkiego/superszybkiego, kiedy używana jest standardowa ładowarka.
 • Jeśli urządzenie się rozgrzewa lub panuje wysoka temperatura otoczenia, szybkość ładowania może zostać automatycznie obniżona. To jest normalne zachowanie mające na celu zapobiec uszkodzeniu urządzenia.
 • Ładowarka i kabel do przesyłania danych są sprzedawane osobno. Do superszybkiego ładowania zalecamy używanie oryginalnej ładowarki Samsung 45 W i kabla Type-C na Type-C 5A.
 • Ręczne włączanie funkcji ładowaniaKliknij, aby rozszerzyć

  Krok 1. Otwórz Ustawienia i dotknij przycisku Pielęgn. baterii i urządzenia.

  Krok 2. Dotknij pozycji Bateria. com/is/image/samsung/assets/pl/support/mobile-devices/how-to-fast-charge-the-galaxy-s22-series-wired-or-wirelessly/galaxy-s22-fast-charging-step3. png? $624_N_PNG$" alt="aktywacja szybkiego ładowania krok 3" role="img" src="https://images. png? $624_N_PNG$"/>

  Krok 3. Dotknij opcji Więcej ustawień baterii. com/is/image/samsung/assets/pl/support/mobile-devices/how-to-fast-charge-the-galaxy-s22-series-wired-or-wirelessly/galaxy-s22-fast-charging-step4. png? $624_N_PNG$" alt="aktywacja szybkiego ładowania krok 4" role="img" src="https://images. png? $624_N_PNG$"/>

  Krok 4. Dotknij przełącznika obok pozycji Szybkie ładowanie, Superszybkie ładowanie lub Szybkie ładow. bezprzew.

 • Podczas ładowania urządzenia nie można włączyć ani wyłączyć tej funkcji.
 • Ładowanie innego urządzenia za pomocą bezprzewodowego udostępniania zasilania

  Za pomocą baterii swojego telefonu możesz naładować baterię innego urządzenia. Przy użyciu funkcji Bezprzew. udost. energii Twój telefon może bezprzewodowo ładować inny telefon, zegarek lub słuchawki Galaxy. Wystarczy tylko zbliżyć dwa urządzenia do siebie. Ładowanie innego urządzenia jest możliwe nawet podczas ładowania swojego telefonu. Aby włączyć funkcję Bezprzew. energii, wykonaj poniższe kroki.

  Krok 1. Przeciągnij palcem w dół, aby otworzyć Okienko powiadomień.

  Krok 2. Dotknij ikony Bezprzew. energii, aby włączyć tę funkcję. com/is/image/samsung/assets/pl/support/mobile-devices/how-to-fast-charge-the-galaxy-s22-series-wired-or-wirelessly/galaxy-s22-wireless-power-sharing-step. png? $ORIGIN_PNG$" data-mobile-src="//images. png? $ORIGIN_PNG$" alt="aktywacja bezprzewodowego udostępniania energii" src="https://images. png? $ORIGIN_PNG$"/>

  Uwaga: jeśli nie ma ikony Bezprzew. energii, dotnij ikony Plus i przeciągnij ikonę Bezprzew. energii na Szybki panel.

  Krok 3. Połóż urządzenie, które chcesz naładować na środku swojego telefonu tak, aby urządzenia stykały się tyłami. Rozpoczęcie ładowania zostanie zasygnalizowane dźwiękiem lub wibracją. Po zakończeniu ładowania odłącz drugie urządzenie od swojego telefonu.

 • Działanie funkcji Bezprzewodowego udostępniania energii mogą zakłócać niektóre akcesoria lub osłony. Przed jej użyciem zaleca się odłączenie wszystkich akcesoriów i zdjęcie osłon.
 • Położenie cewki ładującej różni się w zależności od modelu urządzenia, dlatego zawsze należy poszukać ułożenia, które zapewnia najlepsze połączenie.
 • Nie poruszaj urządzeniem i nie używaj go w trakcie ładowania.
 • Za pomocą tej funkcji można ładować tylko urządzenia obsługujące ładowanie bezprzewodowe.
 • Podczas udostępniania energii niektóre funkcje są niedostępne.
 • Ilość energii przekazana do drugiego urządzenia może być mniejsza niż ilość energii oddana przez telefon.
 • Jeśli Twój telefon jest ładowany w trakcie ładowania innego urządzenia, to w zależności od typu ładowarki może zmniejszyć się szybkość ładowania lub urządzenie może nie ładować się prawidłowo.
 • Szybkość i efektywność ładowania zależą od stanu urządzenia i warunków otoczenia.
 • Podczas ładowania bezprzewodowego między ładowarką i urządzeniem nie powinny znajdować się żadne przedmioty, takie jak karty kredytowe, pierścionki lub metalowe osłony.
 • Ustawianie limitu Bezprzewodowego udostępniania energii

  Istnieje możliwość określenia poziomu energii w baterii, po przekroczeniu którego udostępnianie zostanie przerwane. com/is/image/samsung/assets/pl/support/mobile-devices/how-to-fast-charge-the-galaxy-s22-series-wired-or-wirelessly/galaxy-s22-wireless-power-sharing-limit-step1. png? $624_N_PNG$" alt="ograniczanie bezprzewodowego udostępniania energii krok 1" role="img" src="https://images. png? $624_N_PNG$"/>

  Dotknij przycisku Bateria. com/is/image/samsung/assets/pl/support/mobile-devices/how-to-fast-charge-the-galaxy-s22-series-wired-or-wirelessly/galaxy-s22-wireless-power-sharing-limit-step3. png? $624_N_PNG$" alt="ograniczanie bezprzewodowego udostępniania energii krok 3" role="img" src="https://images. Dotknij pozycji Bezprzew. energii. com/is/image/samsung/assets/pl/support/mobile-devices/how-to-fast-charge-the-galaxy-s22-series-wired-or-wirelessly/galaxy-s22-wireless-power-sharing-limit-step4. png? $624_N_PNG$" alt="ograniczanie bezprzewodowego udostępniania energii krok 4" role="img" src="https://images. Dotknij przycisku Limit baterii i ustaw limit.

  Porady i ostrzeżenia na temat ładowania baterii

  Zalecane jest używanie tylko baterii, ładowarek i kabli zatwierdzonych przez Samsung i przeznaczonych specjalnie do użytku z danym urządzeniem. Niekompatybilne baterie, ładowarki i kable mogą spowodować poważne obrażenia oraz zniszczenie urządzenia.

 • Nieprawidłowe podłączenie ładowarki może spowodować poważne uszkodzenie urządzenia. Szkody spowodowane nieprawidłowym używaniem nie są objęte gwarancją.
 • Należy używać tylko kabla USB Type-C dostarczonego w komplecie z urządzeniem. Użycie kabla Micro USB może doprowadzić do uszkodzenia urządzenia.
 • Ładowanie urządzenia, gdy uniwersalne gniazdo jest mokre, może doprowadzić do uszkodzenia urządzenia. Przed ładowaniem dokładnie osusz to gniazdo.
 • Aby oszczędzać energię, odłączaj ładowarkę od prądu, gdy nie jest używana. Ładowarka nie ma wyłącznika, więc musi być odłączana od gniazda sieciowego, gdy nie jest używana, aby oszczędzać energię. Ładowarka powinna znajdować się w pobliżu gniazda, aby zawsze była szybko dostępna.
 • Zalecane jest używanie zatwierdzonej ładowarki przewodowej lub bezprzewodowej, która daje gwarancję odpowiednich parametrów ładowania.
 • Jeśli bateria jest całkowicie rozładowana, urządzenia nie da się włączyć od razu po jego podłączeniu do ładowarki. Należy odczekać parę minut, aż bateria się podładuje, i dopiero wtedy spróbować włączyć urządzenie.
 • Jeśli korzystasz z kilku aplikacji naraz, aplikacji sieciowych lub aplikacji wymagających połączenia z innym urządzeniem, bateria wyczerpuje się szybciej. Aby uniknąć strat mocy podczas przesyłania danych, zawsze używaj tych aplikacji po naładowaniu baterii do pełna.
 • Użycie źródła zasilania innego niż ładowarka, np. komputera, może spowodować spowolnienie ładowania ze względu na mniejsze natężenie prądu.
 • Podczas ładowania można korzystać z urządzenia, ale może to wydłużyć czas ładowania.
 • Jeśli zasilanie podczas ładowania urządzenia jest niestabilne, ekran dotykowy może nie działać. W takim przypadku odłącz urządzenie od ładowarki.
 • Podczas ładowania urządzenie i ładowarka mogą się nagrzewać. Jest to normalne i nie ma wpływu na żywotność ani wydajność urządzenia. Jeśli bateria zrobi się cieplejsza niż zwykle, ładowarka może przerwać ładowanie.
 • Jeśli urządzenie nie ładuje się prawidłowo, zanieś je wraz z ładowarką do centrum serwisowego Samsung.
 • Uwaga: Widok na zrzutach ekranu i w menu może się różnić w zależności od modelu urządzenia i wersji oprogramowania.

  Naciśnij „WYŚLIJ” aby przesłać nam swoją opinię. Dziękujemy za udział w ankiecie.

  Dziękujemy za twoją opinię

  Szybkie porady Asus C2221he Series

  Bezpośredni link do pobrania Szybkie porady Asus C2221he Series

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Szybkie porady Asus C2221he Series