Profesjonalna instrukcja montażu Fujitsu Abyg Lrta Series

Instalacja Fujitsu Abyg Lrta Series wymaga od użytkownika zastosowania profesjonalnej instrukcji montażu. Instrukcja ta zawiera wszystkie informacje niezbędne do bezpiecznego i wydajnego montażu urządzenia. Instrukcja zawiera informacje dotyczące używania narzędzi oraz przestrzegania zasad bezpieczeństwa. Zawiera również wskazówki dotyczące instalacji sprzętu i instalacji oprogramowania. Instrukcja jest przechowywana w formacie elektronicznym, dzięki czemu można ją łatwo skopiować, aby ją łatwo uzyskać. Instrukcja jest dostępna na stronie internetowej Fujitsu i można ją pobrać w celu odpowiedniego dostosowania się do wymagań montażu.

Ostatnia aktualizacja: Profesjonalna instrukcja montażu Fujitsu Abyg Lrta Series

INFORMACJE-Klimatyzator przysufitowy Fujitsu ABYG45LRTA / AOYG45LATT
Klimatyzator przysufitowy Fujitsu ABYG45LRTA / AOYG45LATT przeznaczony jest do montażu pod sufitem. Urządzenie zostało wyposażone w tryb ekonomiczny, w którym zachodzi nieznaczny wzrost nastawy temperatury w trybie chłodzenia oraz spadek w trybie grzania.

W najnowszym modelu wprowadzono możliwość doprowadzenia świeżego powietrza z zewnątrz, dodatkowo wprowadzono automatyczne żaluzje pionowe i poziome. Dodatkowo ABYG45LRTA / AOYG45LATT posiada automatyczną zmianę trybu pracy, czyli tryby grzania / chłodzenia zmieniają się w zależności od warunków panujących w pomieszczeniu. Urządzenie jest bardzo energooszczędne, jednak można jeszcze bardziej obniżyć koszta eksploatacji dzięki opcjonalnej funkcji ograniczonego zakresu nastawy temperatury.


Właściwości i funkcje klimatyzatora przysufitowy Fujitsu ABYG45LRTA / AOYG45LATT:W skład zestawu wchodzą:

-jednostka zewnętrzna

-jednostka wewnętrzna

-pilot bezprzewodowy


DANE - Klimatyzator przysufitowy Fujitsu ABYG45LRTA / AOYG45LATT

 Długość instalacji

(bez doładowania czynnika)

 Zasilanie   V/Hz400/50
 WydajnośćChłodzeniekW5, 0/12, 5/14, 0 Grzanie5, 4/14, 0/16, 2 Pobór mocy Chłodzenie3, 89 Grzanie3, 88EERW/W3, 21COP3, 61 SEER W/W- SCOP Klasa wydajności cieplnejAGrzanieASezonowe zużycie energiikWh Osuszaniel/h4, 5 Poziom ciśnienia akustycznego (chłodzenie)

jedn. wewnętrzna

W/S/N/CICHY

dBA49/45/39/34jedn. zewnętrzna54 Poziom mocy akustycznej (chłodzenie)jedn. wewnętrznadBA  Przepływy Powietrza m3/h2100m3/h6750Wymiarymm240x1660x7001290x900x330Wagakg46, 0104, 0Przyłącza rurCieczmm-cale9, 52 - 3/8 Gazmm-cale15, 88 -5/8Średnica rurki skroplin wew. /zewn. 21, 5/26, 0Całkowita m75(30)Różnica poziomówm30 Zakres Pracy° C -15~46 ° C  -15~24 Czynnik chłodniczyR410AGwarancja5 lat*

*Pod warunkiem spełnienia wymogów określonych w karcie gwarancyjnej

Klimatyzator przysufitowy Fujitsu ABYG-LRTA

Klimatyzator przysufitowy ABYG-LRTA marki Fujitsu to wysoce kompaktowe urządzenie tworzące dogodne środowisko wewnętrzne. Cechuje go klasa energetyczna A++ w trybie chłodzenia oraz mnogość funkcji i trybów takich jak 10 HEAT, tryb ekonomiczny, podwójne automatyczne wachlowanie i wiele innych. Ma czynnik chłodniczy R410A

Urządzenia przysufotowe Fujitsu ABYG-LRTA

Klimatyzator przysufitowy Fujitsu ABYG-LRTA to niezwykle kompaktowe urządzenie, które można zainstalować tak aby była jak najmniej widoczna i odpowiednio współgrała z wnętrzem. Jednocześnie zapewnia wysokiej jakości warunki panujące wewnątrz pomieszczenia. Przyczynia się do tego m. in tryb ekonomiczny, funkcja 10 HEAT, automatyczna zmiana trybu pracy i regulowanie siły nawiewu czy nieocenione podwójne wachlowanie. Klimatyzator może także pełnić funkcję wentylatora - wystarczy doprowadzić powietrze do pomieszczenia używając kanałów i opcjonalnego modułu. Łatwą kontrolę pracy jednostki zapewnia bezprzewodowy pilot z dwoma programatorami. Gwarantuje to dostosowanie poszczególnych ustawień do indywidualnych potrzeb użytkowników. Jednostka napełniana jest czynnikiem chłodniczym R410A.

Klimatyzator przysufitowy Fujitsu ABYG-LRTA

Klimatyzator przysufitowy ABYG-LRTA marki Fujitsu umożliwia unierwsalny montaż zależny od potrzeb. W zależności od stopnia zaawansowania budowy i wyposażania pomieszczenia, jednostka wewnętrzna może być zainstalowana, tak aby była jak najmniej widoczna i odpowiednio współgrała z wnętrzem. Dodatkowo zastosowanie wewnętrznych kanałów i opcjonalnego modułu umożliwia doprowadzenie świeżego powietrza do pomieszczenia, dzięki czemu urządzenie jest także wentylatorem. Wysoce komfortowe warunki zapewnia również szereg innych trybów i funkcji. Między innymi ombinacja wachlowania w prawo/lewo oraz w górę/dół pozwala na trójwymiarowe sterowanie kierunkiem nawiewu powietrza. Automatyczna zmiana trybów pracy przełącza jednostkę między grzaniem i chłodzeniem zależnie od ustawień termostatu i aktualnej temp. w pomieszczeniu. Natomiast automatyczna regulacja siły nawiewu dostosowuje intensywność nadmuchu do potrzeb konsumentów. By uniknąć nadmiernego spadku temp. podczas nieobecności ludzi funkcja 10 HEAT utrzymuje temperaturę na stałym poziomie 10℃. Wysoką energooszczędność zapewnia tryb ekonomiczny. Jego zadaniem jest automatyczna zmiana ustawień termostatu pozwalająca na uniknięcie zbędnej pracy klimatyzatora. Urządzenie napełniane jest czynnikiem chłodniczym R410A. Bezprzewodowy sterownik zapewnia łatwe i wygodne monitorowanie pracy jednostki. Dodatkowo, dwa programatory, pozwalają na tworzenie czterech cykli działania uwzględniających moment włączenia i wyłączenia, oraz na odwrót, a także stopniowe zmniejszanie temp. w pomieszczeniu podczas nocy. Zapewniane jest tym wysoce komfortowe środowisko, gwarantujące długi sen w fazie REN, dzięki czemu użytkownik powita nowy dzień pełen energii i dobrego nastawienia.

Klima-Therm Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

04-041 Warszawa, ul. Ostrobramska 101A

tel. +48 22 517 36 00, fax +48 22 879 99 07

NIP: 9562163781

KRS: 0000707159

REGON: 340118385

Profesjonalna instrukcja montażu Fujitsu Abyg Lrta Series

Bezpośredni link do pobrania Profesjonalna instrukcja montażu Fujitsu Abyg Lrta Series

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Profesjonalna instrukcja montażu Fujitsu Abyg Lrta Series