Podręcznik pilota i instrukcja obsługi Frigidaire Fac084k7a4

Frigidaire Fac084k7a4 Pilot i instrukcja obsługi to kompaktowy, elektryczny, przenośny klimatyzator, który pozwala na utrzymanie optymalnego poziomu temperatury w pomieszczeniu. Pilot i instrukcja obsługi zawierają wszystkie niezbędne informacje, aby prawidłowo używać i serwisować urządzenie. Instrukcja obsługi zawiera informacje dotyczące instalacji, konserwacji, wymiany i naprawy urządzenia. Pilot jest przeznaczony do używania z urządzeniem, aby łatwo i wygodnie sterować jego funkcjami. Pilot i instrukcja obsługi Frigidaire Fac084k7a4 są niezbędne do bezpiecznego i skutecznego działania urządzenia.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik pilota i instrukcja obsługi Frigidaire Fac084k7a4

O nas

eInstrukcja. pl – baza interaktywnych podręczników użytkownika, instrukcji oraz podręczników obsługi w języku polskim. Każdego dnia można tu znaleźć mnóstwo nowych instrukcji obsługi do wszelkich rodzajów produktów. Nie znalazłeś tu potrzebnej instrukcji czy podręcznika? Za pomocą naszego poniższego szybkiego formularza zamówienia można jakąkolwiek instrukcję obsługi w łatwy sposób zamówić, a my wyślemy ją wprost do Twojej skrzynki mailowej.

Czy wiesz, że dziennie dodajemy kilkanaście instrukcji obsługi całkowicie bezpłatnie?Dlatego jeśli szukasz instrukcji do produktu, wpisz jego nazwę w wyszukiwarce, a następnie kliknij enter.

Pamiętaj, że zawsze możesz zamówić instrukcję do każdego produktu zporównywarki produktów.Za darmo!

Rozwiń

POŁĄCZONE FUNKCJE I APLIKACJE POJAZDU

Aplikacje InControl stanowią technologiczne serce wygody pokładowej Jaguara, zapewniając dokładną kontrolę środowiska, nawigację, rozrywkę i bezpieczeństwo, a także bezproblemową łączność ze światem. W zależności od zakupionych funkcji InControl, należy utworzyć konto i dokonać aktywacji wybranych usług InControl.

KONFIGURACJA USŁUG INCONTROL

AKTYWACJA SYSTEMU PROTECT*

Aby skorzystać z usług Protect, należy wykonać trzy proste kroki: utworzyć konto online, zarejestrować samochód i aktywować usługi InControl, które zostały zakupione.

*W niektórych modelach, usługi Protect są objęte funkcją Remote.

Instalacja karty SIM

Aby móc korzystać z funkcji łączności InControl, takich jak punkt dostępowy Wi-Fi i usługi Pro Services, należy zainstalować kartę SIM z odpowiednią umową transmisji danych.

KONFIGURACJA USŁUG PRO SERVICES

Usługi Pro Services obejmują szereg udoskonalonych funkcji wykorzystywanych w ramach Touch Pro.

INSTALACJA APLIKACJI INCONTROL

Aplikacja InControl jest dostępna do pobrania poprzez Apple App Store kub Google Play na większość smartfonów z systemami Android i Apple iOS. Należy zainstalować aplikacje InControl w celu wyszukania kompatybilnych aplikacje dla własnego urządzenia.

UŻYTKOWANIE USŁUG INCONTROL

AKTUALIZACJE MAP

Należy zapewnić aktualność systemu Nawigacji Infotainment, poprzez pobieranie najnowsze aktualizacji map. pl/incontrol/instrukcja-uzytkownika/incontrol-bezpieczenstwo">

SECURE TRACKER

Funkcja Secure Tracker śledzi lokalizację pojazdu alarmując użytkownika o ewentualnej próbie kradzieży, przekazując aktualną lokalizację auta odpowiednim służbom ułatwiając szybkie odzyskanie pojazdu. pl/incontrol/instrukcja-uzytkownika/lacznosc-bluetooth">

ŁĄCZNOŚĆ JAGUAR BLUETOOTH®

Należy dowiedzieć się, jak korzystać z łączności Bluetooth® z telefonem komórkowym użytkownika i zapoznać się z funkcjami, które można podłączyć podczas jazdy.

WSPARCIE SYSTEMU JAGUAR INCONTROL

LOGOWANIE DO KONTA INCONTROL

Należy zarejestrować konto na stronie Mój Jaguar InControl, aby dostosować własne preferencje i zarządzać funkcjami Systemu InControl. pl/dealerzy-lista">

UZYSKIWANIE POMOCY W ZAKRESIE INCONTROL

W celu uzyskania więcej informacji o systemie Jaguar InControl zapraszamy do kontaktu z wybranym autoryzowanym dealerem Jaguar.

ZASADY I WARUNKI

Należy zapoznać się z zasadami i warunkami użytkowania Systemu Jaguar InControl oraz informacjami dotyczącymi ochrony danych.

Podczas wprowadzania systemu InControl, poszczególne opisywane cechy mogą stanowić wyposażenie opcjonalne i/ lub być zależne od danego rynku lub zastosowanej jednostki napędowej. Należy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą samochodów marki Jaguar w celu ustalenia dostępności i pełnych zasad i warunków obowiązujących w kraju użytkownika. Niektóre z funkcji wymagają odpowiedniej karty SIM z towarzyszącą jej właściwą umową na transmisję danych, która wymagać może przedłużenia po upływie wstępnego okresu, na jaką została początkowo zawarta. Łączność z siecią mobilną może być niemożliwa w niektórych lokalizacjach.

Podręcznik pilota i instrukcja obsługi Frigidaire Fac084k7a4

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik pilota i instrukcja obsługi Frigidaire Fac084k7a4

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik pilota i instrukcja obsługi Frigidaire Fac084k7a4