Instrukcje dotyczące instalacji, użytkowania i konserwacji Black And Decker Sc2004m

Instrukcje dotyczące instalacji, użytkowania i konserwacji Black And Decker Sc2004m są ważnym elementem w utrzymaniu bezpiecznego i skutecznego użytkowania tego narzędzia. Przed rozpoczęciem instalacji, użytkowania lub konserwacji zaleca się dokładne przeczytanie instrukcji użytkownika Black And Decker. Instrukcja zawiera szczegółowe informacje dotyczące bezpieczeństwa, instalacji, użytkowania, konserwacji i czyszczenia narzędzia. Zaleca się również, aby użytkownicy często sprawdzali narzędzie w celu wykrycia ewentualnych uszkodzeń lub awarii, a także poprawy jego działania. Przestrzeganie instrukcji dotyczących instalacji, użytkowania i konserwacji Black And Decker Sc2004m pozwala zapewnić bezpieczne i skuteczne użytkowanie tego narzędzia.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcje dotyczące instalacji, użytkowania i konserwacji Black And Decker Sc2004m

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

nubira 31 May 2006 08:59 780

 • #1Level 13  

  #1

  witam czy moze ktos mi pomóc jaka kostka wchodzi do tego modelu radia, radio napewno nie jest nowego typu, ja tez jego nie widziałem.
  Z góry dziekuje

 • #2kaziu202#2

  Chyba standard ISO. Najlepiej weź radio i podejdź do sklepu.

 • #3User removed accountUser removed account  #3

  to jest starsza kaseta na miękkiej mechanice i ma z tyłu firmowe złacze panasonica z iso na kablach.

To proste jak 1, 2, 3

Sprawdź IMEI swojego telefonu

Strona IMEI. info jest tworzona w oparciu o największą bazę danych TAC na całym świecie. Funkcja sprawdzania numeru IMEI jest jednym z najbardziej przydatnych narzędzi w branży GSM. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, każdego dnia dodajemy nowe informacje o urządzeniach i ich specyfikację. Nasza funkcja wyszukiwania IMEI jest całkowicie bezpłatna i łatwa w użyciu. Takie dane jak numer IMEI i numer seryjny to ciagi znaków stworzone w celu identyfikacji urządzenia korzystającego z sieci komórkowych, ale oprócz spełnienia tej podstawowej funkcji, numer IMEI daje nam możliwość uzyskania dostępu do wielu ciekawych informacji. Znajdź swój numer IMEI i uzyskaj dostęp do daty gwarancji, informacji o operatorze, statusu czarnej listy, daty zakupu i nie tylko.


1. Wybierz * # 06 #, aby zobaczyć
IMEI Twojego urządzenia


2. Wpisz IMEI
do pola powyżej


3. Zobacz informacje
o Twoim urządzeniu

Numer IMEI - co mogę sprawdzić po numerze IMEI?

Za pośrednictwem naszej darmowej sprawdzarki dla numerów IMEI, będziesz w stanie uzyskać informacje takie jak: sieć oraz kraj z którego pochodzi urządzenie, data zakupu, ważność gwarancji, dane operatora, wersja systemu, specyfikacja techniczna oraz wiele, wiele innych. W jakich sytuacji skorzystanie ze sprawdzarki numerów IMEI jest niezbędne? Zdecydowanie w sytuacji, gdy planujemy zakup, przede wszystkim urządzenia używanego. Nie należy zapominać również o nowych urządzeniach, gdyż przy użyciu sprawdzarki numerów IMEI, będziesz w stanie zweryfikować czy urządzenie jest oryginalne oraz czy posiada oprogramowanie zgodne z modelem urządzenia. Ponad to, będziesz miał możliwość sprawdzić, czy konfiguracja urządzenia jest spójna z ofertą sprzedaży. IMEI. info to nie tylko sprawdzanie numerów IMEI, jest to miejsce w którym poznasz swoje urządzenie od podstaw do najmniejszych jego szczegółów. Za pośrednictwem IMEI. info masz również możliwość skorzystania z zaawansowanych usług takich jak na przykład: Znajdź mój iPhone, status iCloud, status Czarnej Listy oraz zaawansowanie informacje o statusie Czarnej Listy, informacje o sprzedawcy, dane operatora telefonii komórkowej, odblokowanie SIMLOCKa, informacje o statusie gwarancji oraz wiele innych. Skorzystaj z darmowej sprawdzarki dla numerów IMEI i upewnij się, że weryfikowane urządzenie jest warte zainteresowania.

Nasze Usługi

POPULAR NEWS

Jak naprawić zieloną linię na telefonie z Androidem?

Korzystając ze smartfona z Androidem, często możesz napotkać problem zielonych linii na ekranie. Niemniej jednak problem może pojawić się z wielu powodów, które mogą nie być zbyt oczywiste. Jaki jest najlepszy sposób na naprawienie zielonych linii na smartfonie? Jak naprawić zielone linie na telefonie z Androidem? Powiemy Ci, dlaczego możesz dziś doświadczać tego problemu i jak możesz mu zaradzić.

Jak łatwo ominąć konto Google?

Blokada FRP może być błogosławieństwem w nieszczęściu, jeśli ktoś spróbuje zrootować twoje urządzenie z Androidem, ale może to również spowodować problemy. Jeśli zapomniałeś danych logowania do konta Google, FRP zostanie uruchomiony podczas przywracania ustawień fabrycznych telefonu. Musisz ominąć konto Google, z którego zapomniałeś uzyskać dostęp do swojego urządzenia.

Ta sytuacja wymaga znalezienia niezawodnego narzędzia do usuwania ekranu blokady Androida, które może ominąć FRP na twoim urządzeniu bez jego uszkodzenia.
Dr. Fone - Odblokowanie ekranu (Android) to Twoje rozwiązanie, aby wyjść z tej sytuacji.

iOS 15 kontra iOS 16: który jest najlepszy?

Podczas wydania iOS 15 firma Apple wyraźnie zezwoliła użytkownikom na pozostanie na iOS 14 i otrzymywanie aktualizacji – po raz pierwszy firma zapewniła tę ścieżkę, aby kontynuować korzystanie z poprzedniej wersji iOS po wydaniu nowej wersji. Czy uważasz, że powinieneś od razu zaktualizować iOS 16, czy też pozostać przy iOS 15 na później?

Najłatwiejszy i najszybszy sposób na przeniesienie danych telefonu z Androida na iPhone'a 14 Pro Max

Przejście z Androida na iPhone'a nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Ponieważ te dwa zupełnie różne systemy operacyjne nie są ze sobą kompatybilne, uzyskanie zaktualizowanego iPhone'a 14 Pro Max i brak dostępu do starych wiadomości, kontaktów, czatów, zdjęć i filmów jest frustrujące. Naszym dzisiejszym celem jest pokazanie Ci, jak możesz to zrobić w szybki i łatwy sposób!

Numer IMEI lub inaczej z j. angielskiego International Mobile Equipment Identity to unikalny 15-cyfrowy kod, który precyzyjnie identyfikuje urządzenie z wejściem na kartę SIM. Pierwsze 14 cyfr jest definiowanych przez organizację GSM Association. Ostatnia cyfra jest generowana przez algorytm o nazwie formuła Luhna i zawiera w sobie znak sterujący. Numer ten to indywidualny numer przypisany do każdego telefonu na całym świecie. Najłatwiejszym sposobem sprawdzenia IMEI na dowolnym telefonie jest użycie sekwencji *#06#.
IMEI został utworzony, ponieważ numer karty SIM nie może być stałym identyfikatorem urządzenia. Karta SIM jest kojarzona z użytkownikiem i można ją łatwo przenieść z telefonu na inny telefon, dlatego powstał numer IMEI.
Dlaczego warto sprawdzać numer IMEI? Numer IMEI jest przydatny, gdy chciałbyś wysłać urządzenie do serwisu w celu wypełnienia formularzy gwarancyjnych. Poza tym, jeśli chcesz zgłosić kradzież lub zgubienie telefonu na policję lub u operatora sieci, użyj również numeru IMEI. Następnie możesz zablokować telefon, co spowoduje, że urządzenie będzie bezużyteczne, niezależnie od tego, czy karta SIM zostanie zmieniona, czy usunięta. Bardzo ważne jest również to, że IMEI zawiera kilka ukrytych informacji o produkcie, ale czasami pozwala też zlokalizować smartfon.


Jak korzystać z funkcji sprawdzania IMEI? Jak wydobyć tajne informacje z numeru IMEI? Najlepszą odpowiedzią na to pytanie jest intermetowa sprawdzarka IMEI. info. Wystarczy skorzystać z naszej funkcji sprawdzania IMEI. Korzystając z naszej bezpłatnej funkcji wyszukiwania, używamy pierwszych sześciu cyfr numeru IMEI zwanego TAC (kod homologacji typu), aby znaleźć dokładny model urządzenia. Następnie, gdy wyszukiwarka IMEI znajdzie Twój telefon, specyfikacja zostanie wyświetlona na ekranie. Tutaj możesz przeczytać tajne informacje o swoim urządzeniu i podstawową specyfikację. Jedną z najważniejszych funkcji wyszukiwarki IMEI. info są narzędzia do sprawdzania online informacji o gwarancji, statusu simlocka, sprawdzania operatora sieci komórkowej, sprawdzanie czarnej listy urządzeń. Na naszej stronie możesz całkowicie bezpłatnie korzystać ze sprawdzenia numer IMEI i wszystkich usług z tym związanych.

 • Sprawdzanie numeru i nazwy modelu za pomocą aplikacji Pomoc

Aplikacja Pomoc w wersji 4. 0. 18 lub wyższej

Aby sprawdzić numer modelu i nazwę urządzenia Xperia

 1. Odszukaj ikonę Pomoc techniczna i stuknij ją.
 2. Upewnij się, że wyświetlona jest karta Ekran główny.
 3. Przewiń zawartość ekranu do części Informacje o urządzeniu. Nazwę i model urządzenia znajdziesz w części Model.

Aplikacja Pomoc w wersji niższej niż 4. 18

 • Na ekranie głównym stuknij ikonę Ekran aplikacji.
 • Stuknij kartę Informacje o urządzeniu

  Jeśli w urządzeniu Xperia nie ma aplikacji Pomoc, możesz spróbować użyć aplikacji Diagnostyka.

  Wyszukiwanie numeru i nazwy modelu za pomocą aplikacji Diagnostyka

 • Odszukaj i stuknij opcję Ustawienia.
 • Stuknij opcję Informacje o telefonie/tablecie > Diagnostyka.
 • Wyszukiwanie numeru i nazwy modelu wyłączonego urządzenia

  Numer modelu wyłączonego urządzenia Xperia można wyszukać na podstawie numeru IMEI:

 • W większości nowszych urządzeń Xperia numer IMEI znajduje się wewnątrz gniazda na kartę SIM, na uchwycie z etykietą. W pewnych modelach w celu uzyskania dostępu do uchwytu z etykietą trzeba wyjąć uchwyt karty SIM. Numer IMEI niektórych modeli znajduje się wewnątrz gniazda na kartę pamięci. Używając paznokcia, odgiętego spinacza itp., wysuń uchwyt z etykietą. W innych modelach, ze zdejmowaną pokrywą, numer IMEI znajduje się pod pokrywą baterii.
 • Po odszukaniu numeru IMEI przejdź na stronę Zaktualizuj urządzenie Xperia i w polu Wprowadź numer IMEI wpisz numer IMEI.
 • Kliknij przycisk Pokaż informacje. Pojawi się nazwa urządzenia.
 • Jeśli nie możesz znaleźć numeru IMEI, poszukaj nazwy produktu na jego opakowaniu lub na dokumencie sprzedaży. Nazwa urządzenia jest również wydrukowana na Instrukcji startowej dostarczonej z urządzeniem.

  Instrukcje dotyczące instalacji, użytkowania i konserwacji Black And Decker Sc2004m

  Bezpośredni link do pobrania Instrukcje dotyczące instalacji, użytkowania i konserwacji Black And Decker Sc2004m

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Instrukcje dotyczące instalacji, użytkowania i konserwacji Black And Decker Sc2004m