Instrukcja obsługi i informacje o gwarancji Beko Rfne312e43wn

Instrukcja obsługi i informacje o gwarancji Beko Rfne312e43wn to dokumenty, które zawierają szczegółowe informacje na temat działania i naprawy urządzenia Beko Rfne312e43wn. Instrukcja obsługi zawiera krok po kroku instrukcje dotyczące instalacji, ustawień i funkcji urządzenia. Informacje o gwarancji zawierają szczegółowe informacje na temat warunków gwarancji oraz okresu ważności. Dokumenty te są dostępne do pobrania ze strony internetowej producenta. Dzięki tym informacjom można łatwo i szybko korzystać z urządzenia Beko Rfne312e43wn oraz korzystać z gwarancji.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja obsługi i informacje o gwarancji Beko Rfne312e43wn

Panowie, poszukuję karty gwarancyjnej do klimatyzatora BEKO. Jakoś nie mogę znaleźć w necie. Może ktoś ma w pdf-ie albo jakiś skan podeśle...Kiedy wszystko inne zawiedzie - przeczytaj instrukcję.

tommatiz

2011-04-29, 05:42:24

Moderator
Napisz maila do głównego Beko na Polskę oni powinni mieć

HVAC

2011-04-29, 07:19:55

Użytkownik
czytając coś takiego zastanawiam się kto bardzie grzeszy inteligencją piszący posta czy odpowiadający, biorąc jeszcze pod uwagę informacje pod avatarem...

HVAC napisał(a):czytając coś takiego zastanawiam się kto bardzie grzeszy inteligencją piszący posta czy...

Może ja...? :-) Bo nie do końca wiem o co Ci chodzi. Tłumacząc się jednak powiem, że o godz. 23 ciężko skontaktować się z kimś z Beko....

llort

2011-04-29, 18:22:49

Zaawansowany użytkownik
Jak ja wiem o co chodzi Shitashii. To ty nie wiesz. Inteligencja a długość gwarancji to pewna zależność? Będąc producentem kasy niedoświadczonej firmie dam rok gwarancji. Doświadczeni piloci w innej firmie posiadają 3-lata np. Okres gwarancji jest uzależniony okresem doświadczenia i współpracy pomiędzy firmą montującą a dystrybutorem danego sprzętu. A chłodnictwo to nie żużel w kontekście prędkości a nie zabrudzenia. Chyba że pracujesz na akord to zabrudzenie to rzecz oczywista. Jak czegoś nie wiem przeglądam DTR a nie jaj ty kiedyś instrukcję obsługi. Prostacy korzystają z myśli innych ludzi. Fachowiec nigdy nie skorzystał by odpowiadając fachowcowi z motto-. Kiedy wszystko inne zawiedzie - przeczytaj instrukcję. Instrukcja to rzecz dla użytkowników. A ty przestań papugować moje wypowiedzi:|Masz problem w dziedzinie chłodnictwa i kanalizacji? STEFAN BUD ci pomoże. Człowiek orkiestra. Ponoć tynki maszynowe wykonuje gratis. Do administracji to nie jest reklama

Jak zwykle coś bredzisz... Napiszałeś Prostacy korzystają z myśli innych ludzi. Czyli co? Sam wynalazłeś koło, silnik diesla itd...? Bo to też myśl, tyle że techniczna... A dlaczego mam nie korzystać z doświadczeń innych osób jeśli mają rację? Nawet tych, których zasadniczo nie lubię? I tłumaczę Ci po raz n-ty, że istnieje coś takiego jak instrukcja serwisowa.

A tak wogóle to chciałem przeczytać instrukcję BEKO, a wy dopisujecie do tego wielką ideologię czy spiskową teorię dziejów.
Już po temacie. Dziękuję za komentarze/

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2011-04-29, 18:55:16 przez Shitashii. )

2011-04-29, 19:16:46

1- instrukcja
2-instrukcja serwisowa.
Różnica polega na samej różnicy, a twoje motto dotyczyło nie instrukcji serwisowej tylko instrukcji. Zanim zaczniesz ze mną polemizować pomyśl o samo destrukcji.Skąd wiesz jaką instrukcję miałem na myśli? Jak mówisz "samolot" to zawsze jest to Tupolew?

Potrzebujesz wsparcia?

Beko jest tutaj, aby Ci pomóc.

Wybierz produkt

Wskaż produkt, a my znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Instrukcje obsługi

Wyszukaj numer urządzenia

Informacje gwarancyjne

Sprawdź naszą standardową gwarancję i rozszerzoną gwarancyjnę na komponenty

Skontaktuj się z nami

Chcesz się skontaktować?

Przewodnik napraw i części zamiennych

Potrzebujesz pomocy technicznej?

Odwiedź naszą stronę wyszukiwania usług

Znajdź usługę

Zaleca się rozmrażanie zamrażarki mniej więcej raz w miesiącu lub gdy poziom szronu osiągnie grubość 0, 5 cm.

Chłodziarki z systemem odszraniania nie wymagają ręcznego rozmrażania.

Podczas działania chłodziarki możesz słyszeć odgłosy przypominające szum wody. Odgłosy te powstają, gdy w układzie chłodniczym przepływa ciecz i gaz. Nie jest to usterka.

Dźwięk ten może być również emitowany z sieci wodociągowej, jeśli chłodziarka jest wyposażona w urządzenie do wytwarzania lodu, lub podczas automatycznego rozmrażania, jeśli urządzenie ma funkcję odszraniania. Spróbuj określić, skąd pochodzi dźwięk. Jeśli dźwięk pochodzi z zamrażarki lub z obszaru pomiędzy dopływem wody a kostkarką do lodu, dźwięk ten jest zjawiskiem normalnym i po chwili ustanie automatycznie.

Jeśli urządzenie nie działa prawidłowo podczas emitowania tego hałasu, należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem.

Dźwięk ten informuje o otwartych drzwiach. Jeśli drzwi chłodziarki pozostaną otwarte, wspomniany alarm włączy się po kilku minutach. Alarm wyłączy się po zamknięciu drzwi.

Podczas przechodzenia pralki z jednego etapu do drugiego, na przykład z mieszania do wirowania, słychać stukot. W takim przypadku odgłos stukania jest normalny i nie oznacza uszkodzenia. 

Jeśli dźwięk jest rytmiczny, przyczyną może być ciężki przedmiot lub ciało obce w bębnie. Jeśli podejrzewasz, że tak właśnie jest, zatrzymaj pralkę i odprowadź wodę z wnętrza, aby usunąć przedmiot. 

Jeśli urządzenie nie działa prawidłowo podczas emitowania tego hałasu, należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem.

Te odgłosy są normalnym zjawiskiem podczas odprowadzania wody z bębna. Ustaną one po całkowitym odprowadzeniu wody.

Silnik pralki może wydawać odgłosy buczenia lub furkotu podczas wirowania bębna. Jeśli słyszysz tylko te dźwięki podczas odprowadzania wody z urządzenia, może to oznaczać problem z wężem odpływowym. 

Wąż odpływowy usuwa wodę z bębna. Nie powinien on być wygięty ani zatkany. Sprawdź wąż i w razie potrzeby odblokuj lub wyprostuj go.

Jeśli urządzenie nie działa prawidłowo podczas wydawania tego dźwięku, należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem. 

Jeśli dźwięk jest rytmiczny, przyczyną może być nierównomierne obciążenie lub ciało obce w bębnie. W przypadku podejrzenia, że zaszła taka sytuacja, należy zatrzymać pralkę i spuścić wodę z wnętrza. Usuń obce przedmioty lub dodaj inne rzeczy, takie jak ręczniki, aby zrównoważyć obciążenie bez przekraczania dopuszczalnego limitu pojemności urządzenia.

Te odgłosy mogą być również spowodowane uderzeniem urządzenia w węże znajdujące się z tyłu, na ścianie lub w szafce. Sprawdź, czy węże są prawidłowo zamocowane i czy urządzenie nie zmieniło pierwotnego położenia. 

Na koniec należy sprawdzić, czy urządzenie stoi poziomo i stabilnie na stopkach. Spróbuj zakołysać pralką z boku na bok lub do przodu i do tyłu. Nadmierne kołysanie może być spowodowane nierówną podłogą lub nieprawidłowym wypoziomowaniem stopek urządzenia.

Sprawdź wypoziomowanie urządzenia za pomocą poziomicy spirytusowej. Jeśli urządzenie nie jest wypoziomowane, należy wyregulować stopki, sięgając pod chłodziarkę i wyszukując dwie nóżki z przodu. Należy je obrócić w prawo lub w lewo, aż stabilnie zetkną się z podłogą.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz porady dotyczącej produktu, kupujesz akcesoria, czy po prostu chcesz wyrazić opinię - jesteśmy tu dla Ciebie.

222 50 14 14Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18

Potrzebujesz więcej wsparcia?

Znajdź najczęściej zadawane pytania, przewodniki wideo, artykuły i nie tylko.

Gdy Twoja lodówka jest pełna, łatwo zapomnieć o tych smacznych składnikach, które skrywają się w głębokich, ciemnych głębinach. Wydajne oświetlenie LED Beko biegnie wzdłuż sufitu i boków lodówki, oświetlając każdą półkę osobno i oświetlając drogę do następnego kulinarnego dzieła. Teraz nic się nie zmarnuje.

Sprężarka inwerterowa ProSmart ™:
Co chcesz na lunch? Jeśli jesteś jednym z tych, którzy zawsze wchodzą i wychodzą z lodówki, pomoże Ci zaoszczędzić na rachunkach za energię, jeśli Twoja lodówka jest wyposażona w sprężarkę inwerterową Beko ProSmart ™. W ten sposób możesz otwierać drzwi dla dobrego nosa w środku tyle razy, ile chcesz, a sprytna technologia ProSmart ™ dostosuje się i stworzy mniej wahań temperatury, szybko schładzając jedzenie i sprytnie oszczędzając energię i pieniądze. Co więcej, sprężarka inwerterowa ProSmart ™ jest cztery razy cichsza niż sprężarka w przeciętnej lodówce *. * Testowane przez wewnętrzne laboratoria

Specyfikacje:

Tryb Eco: tak
Kolor drzwi: biały
Typ układu chłodzenia: bez szronu
Odwracalne drzwi: Tak
Alarm otwartych drzwi: Tak
Zamek drzwi: NIE
Rodzaj oświetlenia: LED na suficie
Klasa energetyczna: A ++
Klasa klimatyczna: SN T
Liczba gwiazdek: 4
Długość kabla: 2, 15
Komora szybkiego zamrażania: Tak
Liczba klap: 2
Liczba szuflad zamrażarki: 6
Rodzaj tacy na jajka: NIE
Liczba półek szafki o pełnej głębokości: nie dotyczy
Maksymalne natężenie prądu (a): 0, 65
Typ kostkarki do lodu: Icebox
Dzienna zdolność zamrażania (kg): 20
Min. Wymagana temperatura otoczenia dla zadowalającej pracy (° c): 15
Objętość netto przedziału zamrażarki (l): 275
Poziom hałasu (dbA): 38
Wartość połączona (w): 75
Czas wzrostu temperatury (godzina): 30
Całkowity wolumen brutto (na żądanie klienta): 312
Typ drzwi produktu: Pojedyncze drzwi
Elektroniczny wyświetlacz: tak
Blokada klawiszy wyświetlacza: Tak
Szybkie zamrażanie: tak
Kategoria: 8
Liczba regałów drzwiowych o pełnej szerokości: nie dotyczy
Roczne zużycie energii przy 25 ° C (kwh / rok): 255
Głębokość bez opakowania (cm) (z): 65, 5 cm
Szerokość po rozpakowaniu (cm) (x): 59, 5 cm
Wysokość po rozpakowaniu (cm) (y): 185, 0 cm
Waga bez opakowania (kg): 70, 0 kg

Jeśli interesuje Cię Beko RFNE312E43WN Pionowa Zamrażarka No Frost, musisz wiedzieć, że znajduje się u nas w magazynie w najlepszej cenie. Produkty z kategorii Duże agd marki Beko mają najwyższą jakość. Beko projektuje produkty specjalnie dla elektronika i komputery, które są zaprojektowane, dla wysokich wymagań klientów. Przekonaj się i wybieraj produkty, takie jak Beko RFNE312E43WN Pionowa Zamrażarka No Frost już dziś!

Instrukcja obsługi i informacje o gwarancji Beko Rfne312e43wn

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja obsługi i informacje o gwarancji Beko Rfne312e43wn

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja obsługi i informacje o gwarancji Beko Rfne312e43wn