Instrukcja montażu i instalacji Emerson Micro Motion 3300

Instalacja i montaż Emerson Micro Motion 3300 jest prosta i może być wykonana przez użytkownika w ciągu kilku godzin. Przed rozpoczęciem instalacji należy upewnić się, że wszystkie części są dostępne i sprawdzić, czy są one sprawne. Następnie należy przeczytać instrukcję montażu i instalacji Emerson Micro Motion 3300, aby upewnić się, że wszystkie kroki są wykonane poprawnie. Po zakończeniu instalacji, należy sprawdzić, czy wszystkie połączenia są wykonane prawidłowo i czy urządzenie jest działające.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja montażu i instalacji Emerson Micro Motion 3300

Gdzie kupić

Znajdź wszystkie najlepsze lokalizacje online i lokalne, w których dostępne są produkty InSinkErator®.

Czy wiesz, że dziennie dodajemy kilkanaście instrukcji obsługi całkowicie bezpłatnie?Dlatego jeśli szukasz instrukcji do produktu, wpisz jego nazwę w wyszukiwarce, a następnie kliknij enter.

Pamiętaj, że zawsze możesz zamówić instrukcję do każdego produktu zporównywarki produktów.Za darmo!

Rozwiń

Zobacz na własne oczy

Celem firmy InSinkErator jest jak największe uproszczenie codziennych czynności za pomocą utylizatorów odpadów spożywczych lub dozowników gorącej wody — i to od samego początku. Witamy na stronie z filmami montażowymi, na której można zobaczyć, jak prosty jest montaż i uruchomienie produktów InSinkErator ®.

Oba poniższe filmy zawierają proste instrukcje krok po kroku w celu umożliwienia szybkiego montażu w kuchni. Utylizatory odpadów spożywczych i dozowniki gorącej wody InSinkErator ® podłącza się do kanalizacji za pomocą standardowych rur, a ich konstrukcja pozwala na podłączenie do dowolnego zlewu i gniazdka elektrycznego.

Kołnierz InSinkErator ® zastępuje standardowy odpływ w zlewie, a utylizator odpadów spożywczych znajduje się w szafce podzlewowej. Krany z gorącą wodą umieszcza w blacie wokół zlewu, a zajmujący niewiele miejsca zbiornik montuje się pod spodem.

Wszystkie produkty — zarówno utylizatory, jak i dozowniki — zawierają szczegółowe instrukcje montażu przygotowane przez firmę InSinkErator®. Choć montaż można przeprowadzić samodzielnie, większość klientów zleca tę pracę hydraulikom lub elektrykom.

Instrukcja montażu i instalacji Emerson Micro Motion 3300

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja montażu i instalacji Emerson Micro Motion 3300

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja montażu i instalacji Emerson Micro Motion 3300