Instrukcja ładowania D Link Dsl 27141b

Instrukcja ładowania D Link DSL 27141B to proces, który pozwala użytkownikom skonfigurować router DSL do pracy z siecią Internet. Proces ładowania jest prosty i może być wykonany w kilku krokach. W pierwszej kolejności należy podłączyć router DSL do gniazdka telefonicznego, a następnie do komputera za pomocą kabla Ethernet. Następnie należy uruchomić przeglądarkę internetową, aby uzyskać dostęp do panelu konfiguracji routera DSL. Użytkownik musi wprowadzić pożądane ustawienia sieci i zapisać je, aby proces ładowania został zakończony. Po zakończeniu procesu ładowania za pomocą D Link DSL 27141B router będzie gotowy do użycia.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja ładowania D Link Dsl 27141b

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

Iacoomeen 01 Aug 2012 22:12 4643

 • #1Level 13  

  #1

  Witam,

  Posiadam router z modemem ADLS D-Link DSL-2740B. Dotychczas miałem Internet 6Mb od Multimedia Polska, przy czym wszystko funkcjonowało w jak najlepszym porządku. Ostatnio zmieniłem na 20Mb od tego samego ISP i pojawiły się problemy. Nie mogę się połączyć z Internetem za pośrednictwem mojego routera (Na dostarczonym przez ISP routerze (także z wbudowanym modemem) Internet działa ale ma zablokowane WiFi i strasznie okrojone opcje dlatego chciałbym nadal używać mojego).Zdjęcia przedstawiają obecną konfigurację.

  Oczywiście nazwę użytkownika wpisuję inną niż LOGIN

 • #2jejahLevel 9  #2

  Napisz coś więcej np. dlaczego nie możesz się połączyć, czy jest zapalona lampka adsl w routerze albo lampka internet, lub po prostu skontaktuj się z usługodawcą.

Internetowa baza instrukcji obsługi

© 2023 by ManualsBase. com. All Rights Reserved.

Kontynuując korzystanie z naszego serwisu, wyrażasz zgodę na wykorzystanie danych z plików cookies na podstawie Twoich zachowań w serwisie. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce prywatności. Jeśli nie chcesz, aby dane były przetwarzane, opuść witrynę.

Instrukcja ładowania D Link Dsl 27141b

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja ładowania D Link Dsl 27141b

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja ładowania D Link Dsl 27141b