Fragmenty instrukcji obsługi Beko Wmd 25105 T

Instrukcja obsługi Beko WMD 25105 T to kompleksowa instrukcja, która pomaga użytkownikom zrozumieć wszystkie funkcje i opcje, jakie oferuje ich pralka. Instrukcja zawiera szczegółowe informacje na temat umieszczania ubrań w pralce, wyboru odpowiedniego programu do prania, regulacji temperatury wody i wyboru dodatkowych funkcji, takich jak płukanie i suszenie. Instrukcja zawiera również przydatne wskazówki dotyczące konserwacji i korzystania z pralki, aby zapewnić jej długotrwałe i skuteczne działanie. Instrukcja obsługi Beko WMD 25105 T jest dostępna w formie drukowanej i w wersji online.

Ostatnia aktualizacja: Fragmenty instrukcji obsługi Beko Wmd 25105 T

 • Autor: Łukasz Proszek
 • Dodano: 5 lat, 2 miesiące temu
 • Ocena: (8) (2)

Szybki spis treści:

 • Ogromna baza instrukcji obsługi
 • Instrukcje obsługi po polsku
 • Instrukcje skrócone i rozszerzone
 • Instrukcje obsługi z wielu kategorii
 • Instrukcje obsługi na zamówienie
 • Instrukcje obsługi za darmo

  Ogromna baza instrukcji obsługi po polsku, instrukcje na zamówienie, szybkie i wygodne wyszukiwanie - to główne zalety wyszukiwarki instrukcji na Videotesty.

  Ogromna baza instrukcji obsługi

  Liczba instrukcji obsługi zawarta w naszym serwisie przekroczyła już 26 tysięcy. Warto zaznaczyć, że codziennie dochodzą nowe instrukcje, które wyszukiwane są dla naszych użytkowników.

  Wyszukaj instrukcję obsługi >>>

  Instrukcje obsługi po polsku

  Nie każdy perfekcyjnie włada językiem angielskim, by móc dokładnie przetłumaczyć często bardzo techniczny język zawarty w manualach. Dlatego właśnie w pierwszej kolejności uzupełniamy instrukcje dostępne w języku polskim, by były dla każdego zrozumiałe.

  Instrukcje skrócone i rozszerzone

  Zdajemy sobie również sprawę z tego, że niektóre urządzenia mają kilka różnych instrukcji obsługi. Są wersje skrócone, rozszerzone, jak i np. instrukcje aktualizacji lub obsługi dołączonego oprogramowania. W takich przypadkach zawsze załączamy wszystkie dostępne manuale

  Instrukcje obsługi z wielu kategorii

  Naszej wyszukiwarki instrukcji nie ograniczamy do kilku popularnych kategorii, typu smartfon, telewizor, lodówka czy pralka. Urządzenia, do których możemy dla Ciebie znaleźć instrukcję, obejmują kilkaset kategorii sprzętowych

  Instrukcje obsługi na zamówienie

  To jedna z kluczowych zalet naszej wyszukiwarki instrukcji. W przypadku, gdy nie wyszukałeś danego pliku z instrukcją, możesz ją jednym kliknięciem u nas zamówić

  Instrukcje obsługi za darmo

  Nie musisz się też obawiać o jakieś ukryte płatności - naszym użytkownikom pomagamy nie oczekując zapłaty. Jedynym wymogiem ściągania instrukcji, jest założenie na naszym portalu konta - również jest to oczywiście darmowe.

  O autorze: Łukasz Proszek

  W redakcji VideoTesty. pl pracuję już od 2012 roku. Pasjonuję się nowymi technologiami i sprzętem elektronicznym, głównie z segmentu AGD oraz RTV. Nie są mi też obce nowości z rynku sprzętu gamingowego czy podzespołów komputerowych. Moje wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że potrafię wskazać najlepszy produkt z danej kategorii sprzętowej. W wolnych chwilach sporo czytam, a także pomagam czytelnikom na naszej facebookowej grupie "Testerzy Videotestów".

  blogcomments powered by

  Szerokość pralki wynosi 60 cm. Funkcje dodatkowe pralki: Automatyka wagowa. Panel sterowania umożliwia wybór jednego z następujących programów: Pranie ręczne, Dodatkowe płukanie, Tkaniny syntetyczne, Delikatne, Pranie ekspresowe. Pralka BEKO WMD 25121 T to urządzenie Wolnostojące. Pralka BEKO WMD 25121 T umożliwia załadunek prania: Od frontu.

  Zużycie energii w jednym cyklu, wynosi 0. 85 [kWh]. Pralka BEKO WMD 25121 T jest w kolorze - Biały. Klasa wirowania: B. Klasa efektywności prania: A. Zużycie wody w jednym cyklu wynosi zaledwie 47 litrów. Szerokość pralki to 60 cm. Maksymalna prędkość wirowania wynosi 1200 [obr/min]. Pralka umożliwia wypranie w jednym cyklu do 5 kg wsadu. Głębokość pralki wynosi - 54 cm. Klasa energetyczna pralki: A+. Sposób załadunku pralki: Od frontu, dzięki czemu obsługa urządzenia jest bardzo praktyczna. Wysokość urządzenia 85 cm. Całkowita waga urządzenia: 60 kg.

  Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do pralki BEKO WMD 25121 T.Przewodnik użytkowania został dodany 28. 12. 2011.Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski.Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą BEKO WMD 25121 T i poznać jego ukryte funkcje.Całkowity rozmiar pliku PDF instrukcji obsługi wynosi 1. 7 MB.Do tej pory instrukcja została pobrane przez 0 osób.

  • instrukcja obsługi do pralki BEKO WMD 25121 T
   Pobierz instrukcję PDF w języku: PL
   Ilość pobrań: 0

  Powyższe instrukcje są jedynymi w wersji elektronicznej, które dostarczane są przez producenta.Jeżeli nie pomagają Ci one w rozwiązaniu problemu, możesz skorzystać z naszej pomocy na naszejgrupie na Facebooku - Testerzy VideoTestów.

  Bęben
  Wsad [kg]5
  Płyta
  Wysokość [cm]85
  Montaż
  Głębokość [cm]54
  Szerokość [cm]60
  Funkcje
  Wyłączenie wirowaniaTak
  Bezpieczeństwo
  Zabezpieczenie przed dziećmi
  Drzwi
  Średnica drzwi [cm]30
  Programy
  Rodzaje programówPranie ręczne, Dodatkowe płukanie, Tkaniny syntetyczne, Delikatne, Pranie ekspresowe
  Ogólne
  KolorBiały
  Techniczne parametry
  Zużycie energii [kWh/cykl]0. 85
  Klasa wirowaniaB
  Klasa efektywności praniaA
  Zużycie wody [litrów/cykl]47
  Klasa energetycznaA+
  Funkcje i Technologie
  Opóźniony startMax 9h
  PokrętłoWyboru programu, Prędkości wirowania
  Ilość programów16
  Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]1200
  Dodatkowe funkcjeAutomatyka wagowa
  Parametry fizyczne
  Waga [kg]
  Kierunek otwierania drzwiLewy
  Sposób załadunkuOd frontu
  Typ urządzeniaWolnostojące
  Regulacja prędkości wirowania

  Oceń BEKO WMD 25121 T

  • Nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz być pierwszy.

  Pytania i odpowiedzi

  • Nie ma jeszcze żadnych pytań.

  #1

  Instrukcja obsługi pralki

  Marka: Beko
  Model: WMD 25105(TS, T)25085T
  Języki: polski

  Fragmenty instrukcji obsługi Beko Wmd 25105 T

  Bezpośredni link do pobrania Fragmenty instrukcji obsługi Beko Wmd 25105 T

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Fragmenty instrukcji obsługi Beko Wmd 25105 T