Czyszczenie i pielęgnacja 2n 1120101w

Czyszczenie i pielęgnacja 2n 1120101w jest bardzo ważna, aby zachować optymalną wydajność tego urządzenia. Aby utrzymać swoje urządzenie w dobrym stanie, należy regularnie je czyścić. Najlepiej jest wykonywać czyszczenie i pielęgnację przynajmniej raz w miesiącu, aby zapobiec zanieczyszczeniom. Aby wyczyścić urządzenie 2n 1120101w, należy użyć miękkiej ściereczki lub szmatki, zwilżonej łagodnym detergentem. Należy unikać silnych detergentów, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia. Następnie należy wytrzeć urządzenie czystą szmatką lub ściereczką. Nie należy używać żadnych innych środków czyszczących, takich jak benzen czy aceton. Po czyszczeniu i pielęgnacji urządzenia, należy je dokładnie osuszyć, aby uniknąć ewentualnych uszkodzeń spowodowanych wilgocią.

Ostatnia aktualizacja: Czyszczenie i pielęgnacja 2n 1120101w

 • Porównaj ()
 • Zaloguj się
 • Skontaktuj się z nami
 • Utwórz konto

Przełącznik Nav

 • Strona główna Koń Czyszczenie

  Czyszczenie

   Gąbki, ściągaczki, myjkiSzczotki, kopystki, pędzelkiSkrzynki, torby na szczotkiRękawice do czyszczeniaZgrzebła i iglakiInne

  Kupuj wg

  Opcje zakupów

  Producent

   BR 14 items Covalliero 1 item Horse Line 1 Norton 3 Oster 14 Pfiff 2 Premiere 5 Torpol 5 Umbria 1 Sprenger 1 Anky 1 Busse 43 Effol 3 Equi Theme 56 Equiline 1 Eskadron 4 Fair Play 14 GNL 25 Harrys Horse 34 Hippo-Tonic 35 HKM 78 Horze 12 InterApi 10 Kavalkade 5 Kentaur 10 Kerbl 30 Mattes 3 Waldhausen 92 York 40 QHP 10 Le Mieux 27 Someh 15 Haas 120

   Rozmiar

   duża 1 l 3 large 1 m 4 s 1 small_1002 1 small_1007 1 small_1013 1 st. 1 xl 2 12 cm 1 dorosły 1 duża 2 duże 2 dziecięcy 1 mała 1 małe 2 standardowa 1 uniwersalny 1 35cm x 40cm 1

  Opieka nad innymi może być świetną zabawą

  Lubisz opiekować się innymi? Dziećmi, osobami starszymi, a może zwierzętami? W takim razie koniecznie zajrzyj na stronę Gry. pl. Mamy mnóstwo darmowych gier online związanych z tą tematyką. Opieka nad innymi może być świetną zabawą. Przekonaj się!

  W grze „Kindergarten” Twoim zadaniem jest „zarządzanie” przedszkolem w taki sposób, aby było najlepsze w całym mieście. Aby to osiągnąć, musisz tak sterować opiekunką, aby najszybciej zaspokajać potrzeby dzieci. Gdy dzieci są nieszczęśliwe, spada ich wskaźnik zadowolenia. Nie możesz dopuścić, aby miał on niską wartość przez ponad 2 minuty! Od poziomu zadowolenia dzieci i wyposażenia przedszkola (które możesz ulepszać) zależy Twój wskaźnik społeczny. Im jest wyższy, tym więcej rodziców chce posłać dzieci do Twojego przedszkola, co oznacza, że możesz podnieść opłaty!

  „Szpital Zwierząt” to z kolei gra, w której wcielasz się w miłą pielęgniarkę Chloe i pomagasz jej leczyć zwierzęta. Twoim zadaniem jest klikanie małych pacjentów i przenoszenie ich do odpowiednich pomieszczeń, w których będą diagnozowani i leczeni. Gdy zwierzak znajdzie się we właściwym pomieszczeniu, musisz go zbadać i wyleczyć, grając w prostą minigrę. Za udany zabieg inkasujesz pieniądze i odblokowujesz kolejne pomieszczenia i zadania.

  W grze „Pou: Problemy z zębami” musisz zadbać o zęby sympatycznego stworka imieniem Pou. Na początku jego jama ustna to prawdziwe pobojowisko: osad, ślady krwi, dziury, próchnica. Na szczęście masz do dyspozycji cały zestaw narzędzi, dzięki którym możesz przywrócić naszemu bohaterowi piękny uśmiech. Nie ma na co czekać. Bierz się za borowanie, czyszczenie, płukanie, wyrywanie i wstawianie nowych zębów, zanim będzie za późno!

  Jeśli czujesz powołanie do troszczenia się o innych lub po prostu lubisz zajmować się opieką i pielęgnowaniem, wypróbuj darmowe gry online na stronie Gry. Naucz się doglądać wirtualne zwierzęta i dzieci, a z pewnością przyda Ci się to w prawdziwym życiu. Wbrew częstym opiniom gry to nie tylko strata czasu, ale też możliwość nauki. Zaglądaj często na naszą stronę i przekonaj się, czy jesteś dobrą opiekunką lub dobrym opiekunem!

  JAKOŚĆ I STYL NA DŁUŻEJ

  Naturalne skóry mają nie tylko swój charakter, ale także specyfikę. Jak każdy element garderoby noszą ślady użytkowania – mogą być wytarte i zaplamione. Podlegają procesowi starzenia spowodowanemu przez warunki atmosferyczne, takie jak: ciepło, światło, wilgotność.
  Odpowiednie techniki czyszczenia i renowacji pozwalają zniwelować oznaki działania czasu i użytkowania oraz przywrócić skórze estetyczny wygląd.
  Sprawdź, jak technologia Pralni EBS może poprawić wygląd Twojej kurtki, torebki lub butów.

  PROCES RENOWACJI – PRZYWRÓĆ STYL I PIĘKNO

  Odnawianie skór odbywa się w Zakładzie Specjalistycznego Czyszczenia i Renowacji Odzieży Skórzanej.
  To miejsce bardzo starannej i artystycznej, ręcznej pracy, która przywraca skórzanym produktom dawną świetność. Proces renowacji jest wieloetapowy i czasochłonny: najpierw odbywa się usuwanie zabrudzeń oraz gruntowne czyszczenie, następnie natłuszczanie, impregnacja, malowanie i lakierowanie.
  Często dodatkowo na koniec renowator zszywa naderwane elementy skóry. Odnawianie odzieży trwa więc kilka dni, a cały proces jest dawnym artystycznym zawodem. Jednym z tych rzemiosł, których w dzisiejszych czasach prawie już nie ma.

  USŁUGA CZYSZCZENIA ODZIEŻY SKÓRZANEJ Z PAKIETEM PIELĘGNACJI SKÓRY

  W pralniach EBS możecie Państwo skorzystać z usługi czyszczenia z pakietem pielęgnacji skóry. Przedstawiona usługa to kompleksowy serwis odświeżenia odzieży skórzanej: czyszczenie, renowacja, impregnacja, korekta koloru/malowanie.

  WSPÓŁPRACA Z FIRMĄ OCHNIK

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, podjęliśmy współpracę z firmą Ochnik, która jest największą i najbardziej rozpoznawalną polską firmą oferującą galanterię i odzież skórzaną. Oferta firmy OCHNIK to szeroka kolekcja odzieży, akcesoriów, torebek, obuwia i kurtek skórzanych, a także płaszczy tekstylnych z elementami skórzanymi. W ramach współpracy z naszą siecią firma OCHNIK przy sprzedaży asortymentu skórzanego informuje swoich klientów, że Pralnia EBS jest rekomendowanym partnerem przy czyszczeniu i konserwacji asortymentu skórzanego OCHNIK. W pralniach sieci EBS można poddać czyszczeniu i pielęgnacji wszystkie produkty OCHNIK, również te opatrzone informacją „czyścić w wyspecjalizowanych punktach” czy oznakowane symbolami zakazu wszelkich form czyszczenia.

  Wszystkich Klientów z asortymentem OCHNIK zapraszamy do naszych pralni w całej Polsce.

  Usługa czyszczenia odzieży skórzanej z pakietem pielęgnacji skóry

 • Czyszczenie i pielęgnacja 2n 1120101w

  Bezpośredni link do pobrania Czyszczenie i pielęgnacja 2n 1120101w

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Czyszczenie i pielęgnacja 2n 1120101w