Bezpieczeństwo i montaż Honeywell Miller 1032374

Honeywell Miller 1032374 to produkt oferujący wysoką wydajność i bezpieczeństwo w zakresie montażu. Jest łatwy w instalacji i czyszczeniu. Posiada on system zabezpieczeń, który zapobiega przeciążeniom, blokadom i innym niepożądanym uszkodzeniom. Ponadto jest wyposażony w wyświetlacz, który wyświetla wszystkie ważne informacje i dane techniczne. Produkt jest zaprojektowany zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, co gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo w każdej sytuacji.

Ostatnia aktualizacja: Bezpieczeństwo i montaż Honeywell Miller 1032374

Szczegółowe dane produktu

Cyfrowy czujnik Halla z serii Honeywell SL353


Układy scalone 9-wewnętrzne czujników serii Sl353) zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić użytkownikowi niewielkie, wszechstronne, cyfrowe urządzenie Hall0effer, obsługiwane przez pole magnetyczne magnesu stałego lub elektromagnesu. Mają niskie zapotrzebowanie na energię i są przeznaczone do wielu możliwych zastosowań. Są w stanie pracować z napięciem zasilania nawet 2. 2 V, co pomaga w wydajności energetycznej. Mogą reagować na biegun północny lub południowy. Pozwala to skrócić czas wpalenia, ponieważ użytkownik nie musi zidentyfikować biegunowości magnetycznej.
Model SLS353HT został zaprojektowany jako jednostka o wysokim cyklu pracy i jest idealny do zastosowań wymagających dużej prędkości przełączania i niższego prądu niż standardowe czujniki z efektem Halla.
Model SLS353LT został zaprojektowany jako urządzenie o bardzo niskim cyklu pracy, dzięki czemu doskonale sprawdza się w zastosowaniach wymagających niskiej prędkości przełączania, ale z wymogiem wydłużenia czasu pracy akumulatora i pracy przy bardzo niskim natężeniu prądu.


Funkcje:
Energooszczędność: Typowo SL353HT 0. 33 ma, typowo SL353LT 1. 8 μA
Wyjście typu push-pull nie wymaga zewnętrznego opornika podciągalnego
Konstrukcja stabilizowana bez rozdrabniacza
Rozmiar miniaturowego pakietu SOT-23 wymaga mniejszej ilości miejsca na płytce drukowanej


Czujnik Halla Micropower Honeywell, 5 do 110Gs, 3-stykowy - seria SL353 - SL353HT


Wybierz ten czujnik z efektem Halla firmy Honeywell firmy micropower, aby zmniejszyć pobór mocy w zastosowaniach z czujnikami. Technologia BiCMOS (dwubiegunowy półprzewodnikowy półprzewodnikowy tlenek metalu) i innowacyjny obwód taktujący włączają zasilanie tylko na krótki czas, aby zapewnić wysoki poziom efektywności energetycznej. Czujnik jest prosty w instalacji, ponieważ reaguje na biegun północny lub południowy, co oznacza, że nie trzeba wcześniej określać biegunowości magnesu. Urządzenie jest zgodne z niskim napięciem zasilania 2, 2 V, dlatego jest przeznaczone do pracy z przenośnymi urządzeniami zasilonymi bateryjnym.


Cechy i zalety


• Zrównoważony termicznie układ scalony zapewnia stabilizację pracy w szerokim zakresie temperatur od -40°C do +85°C do użytku w wymagających środowiskach
• Funkcja omnipologa sprawia, że jest kompatybilny zarówno z wysonymi, jak i niskimi cyklami pracy, co zapewnia większą wszechstronność w użyciu
• Miniaturowy rozmiar wymaga mniej miejsca na płytce drukowanej (płytka drukowana) dla maksymalnej wydajności przestrzeni


Zastosowania


• Wyczucie pozycji głowicy drukarki mobilnej
• Zdalne liczniki wody zasilane baterią
• Ręczny sprzęt medyczny i stomatologiczny


Czy ten czujnik wymaga działania jakichkolwiek elementów zewnętrznych?


Nie, wyjście typu push-pull nie wymaga zewnętrznego rezystora do podciągania i współpracuje z większością obwodów elektrycznych, co zapewnia większą łatwość obsługi.


Czujniki efektu Halla, Honeywell

Data dodania: 24. 06. 15

 Firma Honeywell (NYSE:HON) wprowadza do swojej oferty nowe szelki bezpieczeństwa Miller H-Design™ do przestrzeni zamkniętych, które są unikalnym rozwiązaniem ochronnym dla osób pracujących w takim środowisku. Szelki cechują się specjalnie zaprojektowanym pasem który podtrzymuje maskę oddechową, zapewniając pracownikom sektora użyteczności publicznej i wodno-kanalizacyjnego wygodne, elastyczne i łatwo dostępne rozwiązanie do samodzielnego ratownictwa.


"Badania przeprowadzone wśród klientów dowiodły, iż noszenie maski ewakuacyjnej przy użyciu tradycyjnych szelek jest nie tylko niewygodne, ale może być także bolesne, " wyjaśnia Céline Verdot, menedżer produktu ds. ochrony przez upadkiem w Honeywell Safety Products, w regionie EMEA. "Nowe szelki bezpieczeństwa Miller H-Design™ do przestrzeni zamkniętych oferują użytkownikom szybki dostęp do maski oddechowej w sytuacji, gdzie występuje potwierdzone lub potencjalne zagrożenie. "


Ponadto dzięki unikalnemu systemowi pojedynczego mocowania, modele te można stosować ze wszystkimi popularnymi maskami ewakuacyjnymi dostępnymi na rynku, a miękki i elastyczny pas z wyściółką pozwala na zmianę wysokości dla lepszego dopasowania. Maska ewakuacyjna może zostać umieszczona zarówno z przodu, z boku, jak i z tyłu szelek, zapewniając przy tym większą swobodę ruchu. W przypadku wystąpienia zagrożenia, maskę można szybko i łatwo przesunąć na przód pasa.


Szelki zgodne z normą EN 361:2002 dostępne są jako samodzielne modele oraz jako kompletny zestaw składający się z pasa i szelek. Pas dostępny jest w 2 rozmiarach (S/M, L/XL), aby dopasować się do każdego kształtu ciała.


"Szelki bezpieczeństwa Miller H-Design zapewniają nieporównywalny komfort i nie wywołują uczucia ograniczenia ruchów podczas wykonywanej pracy. Wszystko to dzięki konstrukcji w kształcie litery „H", która dodatkowo gwarantuje szybszą regulację pasów i klamer, oferując jednocześnie większą swobodę ruchów, " podkreśla Céline.


Szelki Miller H-Design, z elastycznymi taśmami barkowymi DuraFlex®, zapewniającymi dodatkowy komfort, zostały wyposażone w dodatkowe elementy, które sprawiają, że nakłada się je nawet trzy razy szybciej niż tradycyjne szelki. Elementy te obejmują m. in. łatwo dostępne klamry, przy pomocy których szelki można regulować intuicyjnie, pociągając taśmy w dół (w przeciwieństwie do klamer przy modelach klasycznych, w których taśmy należało pociągać w górę). Kolejnym elementem umożliwiającym dopasowanie szelek do ciała jest pas piersiowy z bardzo prostą regulacją.


Szelki H-Design do przestrzeni zamkniętych posiadają dwie duże, cienkie pętle zaczepowe do mocowania na mostku i tylny punkt zaczepowy w kształcie litery „D", ustawiony pod takim kątem, aby łatwiej było uzyskać do niego dostęp i swobodnie podłączyć element łączący. Dodatkowo dobrze widoczne szwy oraz przednie i tylne wskaźniki upadku ułatwiają specjalistom ds. bezpieczeństwa oraz samym pracownikom przeprowadzanie kontroli wzrokowej sprzętu przed rozpoczęciem pracy.


Więcej informacji o szelkach bezpieczeństwa Miller H-Design do przestrzeni zamkniętych znajduje się na stronie http://hwll. co/confinedspaceharness.


Aby uzyskać więcej informacji od Honeywell Safety Products, największego na świecie dostawcy kompleksowych rozwiązań w zakresie środków ochrony indywidualnej (ŚOI), zapraszamy na stronę http://www.

Honeywell Miller H500 to anatomicznie i ergonomicznie zaprojektowana uprząż, zmniejszająca nacisk, posiadająca oddychające wyściółki zapewniające większy komfort i swobodę ruchów.

Szelki Honeywell Miller H500 zapewniają bezpieczeństwo, jakość i wygodę. Podczas gdy inne uprzęże mogą chronić pracowników przed poważnymi obrażeniami kosztem ich długoterminowego złego samopoczucia, Honeywell Miller H500 przełamuje bariery, ułatwiając im pracę i zapewniając większe bezpieczeństwo.

Posiadają automatyczne klamry i dwa punkty zaczepienia - z tyłu i z przodu.

Cechy produktu:

Nowa opatentowana konstrukcja wyściółki ramion / pleców minimalizuje zmęczenie mięśni nad głową (nadmierny wysiłek)

Nowa specjalnie opracowana taśma pracuje, dopasowując się do ruchu i konturów ciała, zapewniając optymalny komfort wokół nóg i ramion

Oddychający materiał dla jeszcze wyższej wygody w trakcie długotrwałej pracy. Materiał taśmy nie wchłania wody, oleju, smaru i zanieczyszczeń

Nowe boczne paski dla lepszego dopasowania

H-Design (litera H) architektura konstrukcji, by zapewnić wyższy komfort

Wskaźniki upadku dla łatwej identyfikacji stanu technicznego szelek

Lżejsze niż kiedykolwiek

Okres użytkowania: 10lat

Max waga: 140kg

Zastosowane materiały:

Taśmy: poliester

Nici: poliester

Pierścień D-ring: stal ocynkowana

Klamry: stal ocynkowana

Etykiety: PVC i nylon

ROZMIARY:

M (mały) - 10360085 (wzrost 150-160cm)

L (średni) - 10360086 (wzrost 165-185cm)

XXL (duży) - 10360087 (wzrost 185-200cm)

NORMY I CERTYFIKATY:

EN 361

CE

Punkty zaczepowe szelek

Przód
Tył

Honeywell – amerykański wielobranżowy koncern przemysłowy założony w roku 1906 działający w wielu branżach takich jak: Automatyka przemysłowa, Bezpieczeństwo, Branża naftowa i gazowa, Komponenty Automatyki, Systemy lotniskowe.

Bezpieczeństwo i montaż Honeywell Miller 1032374

Bezpośredni link do pobrania Bezpieczeństwo i montaż Honeywell Miller 1032374

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Bezpieczeństwo i montaż Honeywell Miller 1032374