Środki ostrożności dotyczące instalacji Hitachi 32ld30u

Przed instalacją telewizora Hitachi 32ld30u należy zachować szczególne środki ostrożności. Przede wszystkim należy upewnić się, że telewizor jest odpowiednio zabezpieczony przed uszkodzeniem, a miejsce instalacji Telewizora jest odpowiednio przygotowane. W przypadku instalacji na ścianie, należy upewnić się, że wybrana ściana jest wystarczająco mocna i wolna od wibracji. Przed rozpoczęciem instalacji należy dokładnie przeczytać instrukcję obsługi telewizora i upewnić się, że wszystkie wymagane narzędzia i materiały są dostępne. Wszelkie inne środki ostrożności, które należy wziąć pod uwagę, można znaleźć w instrukcji obsługi.

Ostatnia aktualizacja: Środki ostrożności dotyczące instalacji Hitachi 32ld30u

Spis treści. > Pierwsze kroki > Instalacja > Środki ostrożności dotyczące instalacji

Niezależnie od Twoich zainteresowań, hobby czy stylu życia jaki prowadzisz, bateria w słuchawkach która wytrzymuje cały dzień jest zawsze mile widziana. Przedstawimy Ci kilka pomocnych porad dotyczących ładowania baterii, a także kroki które należy podjąć, aby maksymalnie wykorzystać potencjał baterii oraz uniknąć uszkodzenia słuchawek. Sprawdź jak dobrze wykorzystać baterię słuchawek, a także etui ładujące.

Przed sprawdzeniem poniższych opcji, upewnij się, że na urządzeniu została zainstalowana najnowsza wersja oprogramowania. Dowiedz się więcej na temat 'Jak łączyć i zaktualizować słuchawki Galaxy Buds+' korzystając ze Wsparcia Samsung.

Utrzymuj baterię naładowaną

 • Zalecane jest pełne naładowanie baterii przed użyciem słuchawek po raz pierwszy lub w sytuacji, gdy nie były używane przez dłuższy okres czasu. Podczas ładowania baterii po raz pierwszy lub w momencie kiedy będzie ona kompletnie rozladowana, poczekaj minimum 30 minut przed ponownym uruchomieniem.
 • Żeby naładować słuchawki, umieść je w odpowiednim miejscu etui, a nastepnie podłącz ładowarkę.
 • Etui do ładowania z wbudowaną baterią jest ładowane razem ze słuchawkami znajdującymi się w etui ładującym. Etui ładujące może nie zamknąć się prawidłowo, jeśli końcówki skrzydełek lub końcówek dousznych zostaną zamocowane w złym kierunku.

Uwaga: Aby oszczędzać energię, odłącz ładowarkę, gdy nie jest używana. Ładowarka nie ma wyłącznika zasilania, dlatego należy ją odłączać od gniazdka elektrycznego, gdy nie jest używana, aby uniknąć marnowania energii. Ładowarka powinna znajdować się blisko gniazdka elektrycznego i być łatwo dostępna podczas ładowania.

Sprawdź diodę kontrolną na słuchawkach buds oraz etuiKliknij, aby rozszerzyć

Możesz sprawdzić aktualny status słuchawek oraz etui ładującego, poprzez sprawdzenie diody kontrolnej baterii. Etui może być ładowane bez włożonych słuchawek, kiedy słuchawki znajdują się w etui, ładowane są jednocześnie z etui ładującym.

Dioda kontrolna baterii

 • Czerwona, ciągłe światło: Ładuje.
 • Zielona, ciągłe światło: W pełni naładowane.
 • Migająca czerwona: Ładowanie zawieszone ze względu na niestandardowe temperatury.
 • Dioda kontrolna etui

 • Migająca czerwona (szybko): Ładowanie zawieszone ze względu na niestandardowe temperatury.
 • Migająca czerwona (miga po zamknięciu etui ładującego): Niski poziom baterii (poniżej 10%).
 • Czerwona (pozostaje na 5 sekund po zamknięciu etui ładującego): Poziom baterii jest niski (poniżej 30%)
 • Żółta (pozostaje na 5 sekund po zamknięciu etui ładującego): Poziom naładowania baterii jest umiarkowany (pomiędzy 30%, a 60%).
 • Zielona (pozostaje na 5 sekund po zamknięciu etui ładującego): Wysoki poziom baterii (powyżej 60%). com/is/image/samsung/assets/pl/p6_gro2/p6_initial_support/wskazwki-oraz-srodki-ostroznosci-dotyczace-ladowania-galaxy-buds/13_3. png? $ORIGIN_PNG$" alt="Galaxy buds' case indicator light" src="https://images. png? $ORIGIN_PNG$"/>

  Uwaga: Jeżeli dioda kontrolna na etui nie działa tak jak opisano powyżej, rozłącz ładowarkę od etui i podłącz ponownie.

  Wskazówki i środki ostrożności dotyczące ładowania baterii

  Dbaj o swoje słuchawki, pamiętając o poniższych wskazówkach dotyczących ładowania oraz środkach ostrożności.

 • Jeżeli na stykach ładujących znajduje się jakiś płyn, na Galaxy Buds+ mogą pojawić się ślady korozji. Kiedy zauważysz wilgoć lub ślady płynów na stykach ładujących, wyczyść je dokładnie przed umieszczeniem słuchawek w etui ładującym.
 • Korzystanie ze źródła zasilania innych niż ładowarka, takich jak komputer, mogą skutkować wolniejszą szybkością ładowania, przez słabsze natężenie prądu.
 • Podczas ładowania słuchawki oraz etui ładujące mogą zwiększyć swoją temperaturę. Jest to normalne i nie powinno wpływać na żywotność ani wydajność słuchawek. Jeśli bateria nagrzeje się bardziej niż zwykle, ładowarka może przestać ładować. Jeśli tak się stanie podczas ładowania bezprzewodowego, rozłącz Glaxy Buds+ od ładowarki, żeby zmniejszyć ich temperaturę, następnie naładuj Galaxy Buds+ później.
 • Jeżeli Galaxy Buds+ bedą ładowane podczas gdy port ładowania jest mokry, słuchawki Galaxy Buds+ mogą ulec uszkodzeniu. Dokładnie osusz port ładowania przed rozpoczęciem ładowania słuchawek.
 • Unikaj zginania kabla USB. Może to spowodować uszkodzenie lub skrócenie żywotności kabla USB. Nigdy nie używaj uszkodzonego kabla USB.
 • Dodatkowe porady dotyczące zmniejszenia konsumpcji baterii

  Wiedza o tym, jak oszczędzać energię baterii w słuchawkach buds, może być pomocna, ponieważ wystarczy kilka regulacji.

  Porada 1.  Kiedy nie używasz słuchawek, przechowuj je w zamkniętym etui ładującym.

  Porada 2.  Możesz zmienić ustawienia powiadomień z aplikacji Galaxy Wearable na podłączonym telefonie. Podczas korzystania z systemu iOS, możesz dostosować ustawienia powiadomień w aplikacji Galaxy Buds+.

  Uwaga:

 • Korzystaj tylko z zatwierdzonych przez Samsung urządzeń oraz akcesoriów ładujących. Akcesoria Samsung, zostały zaprojektowane tak, żeby maksymalnie zwiększyć żywotność baterii. Używanie innych akcesoriów może skutkować utratą gwarancji lub powodować uszkodzenia sprzętu.
 • Zrzuty ekranu urządzenia mogą się różnić w zależności od modelu oraz wersji oprogramowania.
 • Naciśnij „WYŚLIJ” aby przesłać nam swoją opinię. Dziękujemy za udział w ankiecie.

  Dziękujemy za twoją opinię

  Wybierz swoje urządzenieaby lepiej dobrać część

  Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części

  Tutaj kupisz oryginalne części do modelu 32LD30U A telewizorów Hitachi 10061192. By szybciej poszukać właściwą część, skorzystaj z filtrów znajdujących się po lewej stronie. Jeżeli nie wiesz jak prawidłowo pielęgnować sprzęt AGD na naszym serwisie Baza Porad poznasz kilka przydatnych trików. Nagraliśmy również sporo filmików instruktażowych pokazujących jak samodzielnie naprawić urządzenie AGD bez wzywania fachowca. Umieściliśmy je dla Ciebie na naszym kanale YouTube. Musisz to zobaczyć!

  Rodzaj: Telewizor
  Producent: Hitachi

  Model: 32LD30U A

  Numer producenta: 26478328

  nazwa: 10061192

  mechanika: 17MB35

  chasis: LC320WXN-SBA1PL

  Zdaje się że nie mamy tego czego szukasz

  Spróbuj zmienić kategorię lub zakres filtrów

  Środki ostrożności dotyczące instalacji Hitachi 32ld30u

  Bezpośredni link do pobrania Środki ostrożności dotyczące instalacji Hitachi 32ld30u

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Środki ostrożności dotyczące instalacji Hitachi 32ld30u